Uydunet Kampanyaları

Uydunet 29 TL Kampanyası

Uydunet'in başlatmış olduğu 29 TL Kampanyası kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti 43 TL, Uydunet aktivasyon (35 TL) ücreti ve Teledünya aktivasyon (35 TL) ücreti bedava. Promosyon kapsamında üyeler; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesine üyeler olacaklardır. İlk ay altın sinema paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan abonelerine sunulacaktır.

Uydunet + Teledünya 55 TL Kampanyası

Uydunet'in başlatmış olduğu  Teledünya 55 TL Kampanyası kapsamında otel motel üyeleri dışında, bireysel tarifede olan üyeler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Promosyon kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti 43 TL, Uydunet aktivasyon (35 TL) ücreti ve Teledünya aktivasyon 35 TL ücreti alınmayacaktır. Promosyon kapsamında üyeler; 25 Mbps’ye kadar 75 GB AKN Adil Kullanım Noktası Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay altın sinema paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca tüm promosyon giriş yapan müşterilere verilecektir.

Uydunet + Teledünya 39-59 TL Kampanyası

Uydunet'in başlatmış olduğu Teledünya 39-59 TL Kampanyası kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti 43 TL, Uydunet aktivasyon 35 TL ücreti ve Teledünya aktivasyon 35 TL ücreti alınmayacaktır. İlk ay altın sinema paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca tüm promosyona giriş yapan müşterilere verilecektir.

Uydunet Turkuaz Fırsat Kampanyası

Uydunet'in başlatmış olduğu Turkuaz Fırsat Kampanyası kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti ve Uydunet aktivasyon ücreti bedavadır. Promosyon kapsamında üyeler; 10 Mbps 50 GB AKN EkoSınırsız Uydunet tarifesine üye olacaklardır.

Uydunet Da Vinci Resim yarışması Kampanyası

Uydunet'in başlatmış olduğu Da Vinci Resim yarışması Kampanyası kapsamonda Türksat Kablo TV üyeleri, 7-11 yaş aralığında ve aşağıda belirtilen boy ve kilo koşullarını taşıyan çocukları adına, yarışmaya başvurabilecektir. Yarışmanın konusu “Gezegenlere Yolculuk” olacaktır. İstenilen resim tekniği ve malzeme kullanılabilecektir. Her müşterimiz yarışmaya bir tane resim ile katılabilir.


Uydunet Kampanyaları, Türksat Uydunet Kampanyaları, Türksat Kablo İnternet Kampanyaları, Uydunet İnternet Kampanyası