Turkcell Superonline Kurumsal İnternet Kampanyaları


Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.


Esnek İnternet Paketleri Kampanyası

Esnek internet paketleriyle;Paket aşımı ödememek için LİMİTİNDE DURANYüksek hızda kullanmak için ise TURBO özelliğini alabilirsiniz. Limitinde Durma özelliğinden 3 TL 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli.


TURBO özelliğinden 2 TL 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli.

Turbo özelliğinden faydalanmak aylık 2 TL, Limitinde Duran özelliğinden faydalanmak aylık 3 TL’dir.

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dâhildir.

Turbo özelliğinden kurumsal faturalı hat sahibi ve internet paketi olan aboneler faydalanabilir.

Mevcutta Turbo, hediye ya da haftalık/günlük internet paketi olan aboneler Turbo özelliğinden faydalanamazlar.

Limitinde Duran özelliğinden kurumsal faturalı hat sahibi ve internet paketi olan aboneler faydalanabilir. Mevcutta hız kısıtlı, hediye ya da haftalık/günlük internet paketi olan aboneler Limitinde Duran özelliğinden faydalanamazlar.

Rahat Paketler Kampanyası


Rahat Paketler Kampanyası'na katılan şirketler, ay sonunda ne ödeyeceğini bilmenin rahatlığını yaşıyor! 7 TL'den başlayan fiyatlarla kampanyaya katılın! Dilediğiniz ek paketi seçerek, kendi paketinizi oluşturun! Limitinde duran konuşma, mesajlaşma, mobil internet, yurt dışı ya da servis paketlerinden dilediğinizi alabilirsiniz! Üstelik, kullanıcılarınız kendileri ödeyerek de paket alabilir. 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli. 6 TL Rahat 100 dk

7 TL'den başlayan çok ekonomik fiyatlarla çalışanlarınıza kurumsal hat almanız mümkün! Ana paketinizi seçin ve limitinde duran Rahat Paketler dünyasına adım atın! Dilediğiniz limitinde duran ek paketi seçin ve kendi paketinizi oluşturun!

Akıllı limit teknolojisi ile hatlar üzerinde paket yok iken paket aşımı engellenir. Böylece hatlarınızı, konuşma, SMS, internet ve yurt dışında görüşme için kısıtlamanıza gerek kalmaz ve hat üzerinde eğer paket yoksa akıllı limit teknolojisi sayesinde kullanım yapılamaz. Şirket İçi veya Ofis Paketi kullanan şirketiniz hatlarını Rahat Paketler Kampanyası’na dahil edebilirsiniz!


Turkcell’li şirketler artık tüm çalışanlarına çekinmeden hat verebilecekler!
Fatura sürprizine son
Faturadan çizmeye son
Operasyon kolaylığı
Vergi avantajı


Fırsat 1 GB Kampanyası


Cepten interneti denemek isteyenlere müjde! Son 3 aydır cepten interneti kullanmayan veya "Konuştukça Kazan Kampanyası Kurumsal"a katılmış veya "Deneme 1GB Kampanyası"na katılmış abonelerimize 1 GB Fırsat Paketi, 12 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle ayda sadece 9 TL! Siz de daha önce cepten internet kullanımı yapmadıysanız kampanyamıza katılın, internetin keyfini sürmeye başlayın.

9 TL / AY 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli.

Kampanyadan kurumsal faturalı ses hattı sahibi olan, hattında herhangi bir internet paketi tanımlı olmayan, son 3 ay içerisinde internet kullanımı yapmamış abonelere veya "Konuştukça Kazan Kampanyası Kurumsal"a katılmış veya "Deneme 1GB Kampanyası"na katılmış aboneler yararlanabilir.

Fırsat 1 GB İnternet Paketi anında aktif edilecektir ve paket ücreti (paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı)* paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır.

Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket, fatura kesim tarihi dikkate alınarak 12 fatura dönemi süresince yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.

Paketinizi iptal etme talebi gönderdiğiniz zaman, paketiniz mevcut fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.

Paket tüm fatura dönemi boyunca tanımlı olduğu için iptal edilen ayın ilgili faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.


Esnaf Paketleri Kampanyası


Yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak Turkcell'e gelen esnaflar, heryöne bol dakika, esnafa özel uygun fiyatlı internet ve limitinde durma seçeneğine sahip oluyor, kafaları rahat ediyor. Üstelik 12 ay taahhüt karşılığında Esnaf Mini, Esnaf Midi, Esnaf Maksi paketlerinden indirimli faydalanıyor.22 TL

30 Kasım 2015 tarihine kadar geçerli.

12 ay taahhüt verilmesi durumunda, son 30 gün içinde numara taşıma ile Turkcell'e gelen ya da devir yapan ya da 30 gün içinde yeni hat alan ya da şahıstan şahıs firmasına geçiş yapan esnaflar paketten indirimli faydalanabilirler.

12 ay taahhüt verilmesi durumunda, 30 günden uzun süredir Turkcell Kurumsal'da olan müşterilerimiz için aylık indirimli paket bedelleri Esnaf Mini 500 dk paketi için 25 TL (1 GB internet paketi dahil Esnaf Mini 32 TL), Esnaf Midi 1000 dk paketi için 39 TL (1 GB internet paketi dahil Esnaf Midi 46 TL), Esnaf Maksi 2000 dk paketi için 52 TL'dir.Ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

Paket ücretine %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir

Paketi dakikaları aşıldığında, yurt içi konuşmalarınız her yöne 46,25 KR/DK olarak ücretlendirilir.

Pakette belirtilen ücretler yurt içi kullanımlar için geçerlidir.


Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.


Hemen Başvuru


Konu: Turkcell Superonline ADSL Kampanyaları, Turkcell Superonline Fiber İnternet Kampanyası, Turkcell Kampanyaları, Superonline Kampanyaları