Turkcell Superonline Kampanyaları


Superonline ADSL 3 AY Bedava Kampanyası


16 Mbps'ye kadar limitsiz internet 50 GB AKK'lı İnternet paketi aylık 54 TL'ye veriliyor.


Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.


Diğer Kampanyalar:

Turkcell Superonline 3'lü Fırsat Kampanyası

İlk 3 ay ücretsiz! 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet+ Turkcell TV+ Ev Paketi + Alo Hizmeti= 24 ay boyunca ayda 59,90 TL

Turkcell Superonline 3'lü Fırsat Kampanya Detayı

Turkcell Superonline Turkcell TV + Fiber İnternet ve ses hizmetine 27 taahhüd vererek bu kampanyadan sizde faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için mevcut veyahut yeni aboneler faydalanabilir.

Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence Paketi kablolu yayın ortamında sunulmakta olup Turkcell TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir. Kampanya fiyatı, ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay boyunca aylık tüm vergiler dahil(%18 KDV) 59,90 TL’dir.

Turkcell Superonline Asus MeMO Pad 7 Kampanyası

Fiber internet, 7 inç 3G+WiFi özellikli Asus MeMO Pad 7 ile ayda sadece 69 TL

Kampanyaya katılım 1 Ekim 2015 tarihine kadar geçerlidir

Turkcell Superonline Asus MeMO Pad 7 Kampanya Detayı


Turkcell Superonline yeni fiber internet müşterileri ve farklı bir cihaz kampanyasından yararlanmamış mevcut fiber müşteriler yararlanabilir.

Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası olan müşteriler yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut/yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterilerinin T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir.

Müşterinin birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi müşteri toplamda yalnızca 1 (bir) adet cihaz satın alabilir.

Hali hazırda cihaz kampanyasından yararlanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.

3’lü Süper Paket Kampanyası

25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet + Turkcell TV+ Ev Paketi + Alo Hizmeti

​100 Mbps ​Limitsiz ​250 GB Ev Paketi​​ ​​ ​ ​178,90


Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Turkcell TV+, Fiber İnternet ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.

Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence Paketi kablolu yayın ortamında sunulmakta olup Turkcell TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir. Kampanya fiyatı, 24 ay boyunca aylık tüm vergiler dahil(%18 KDV) 59,90 TL’dir.

Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.

Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.

Bize Taşın Kampanyası

ALO Hizmeti her yöne 200 dakika konuşma ve Superonline'lılarla ayda 3000 dakika konuşma paketi. Üstelik 24 ay sabit fiyat avantajı ile Net Fiyat. İhtiyacınıza uygun kablosuz ev telefonu hediyeli alternatif diğer dakika paketleri de mevcut.

Bize Taşın 200 Dakika (D160 DECT’li) C160
D160 HER YÖNE KONUŞMA + 4 GB İnternet 14,99
Bize Taşın 300 Dakika (D160 DECT’li) 18,99


Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis ederek ve ilgili Bize Taşın dakika paketlerine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.

Kampanya kapsamında tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti ve tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum ücreti alınmaz. İlgili ücretler kampanya iptal bedeline dahildir.

Paket fiyatlarına tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahildir. Paket dakikalarının aşımında veya paket kapsamı dışındaki yönler arandığında ücretlendirme mevcut ses tarifenizden yapılmaktadır.

Süper Konuşma Kampanyası

ALO Hizmeti her yöne 200 dakika ve Superonlinelılar'la ayda 3000 dakika konuşma hediye. 24 ay sabit fiyat avantajı ile "Net Fiyat". İhtiyacınıza uygun kablosuz ev telefonu hediyeli alternatif diğer dakika paketleri de mevcut!

Süper 200 Dakika (D160 DECT'li) 11,99 TL

​Kampanya 08 Mart 2013 - 01 Ocak​ 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanyadan yeni ve mevcut bütün Turkcell Superonline internet müşterileri, Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak veya Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek kapsamında ses hizmeti almaları ve ilgili süper dakika paketine 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.

Kampanya kapsamındaki süper dakika paketleri 24 ay taahhütlü olup DECT telefon taahhüt kapsamında ücretsizdir.


Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası

25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet + Alo Hizmeti + SwissVoice E-Pure Kablosuz Ev Telefonu Ayda 59 TL Alo Hizmeti her yöne 200 dakika konuşma ve Superonlinelılar'la ayda 3000 dakika konuşma hediye. Üstelik 24 ay sabit fiyat avantajı ile Net Fiyat

25 Mbps Limitsiz 75 GB 49TLBu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet aboneleri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmeleri ve 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.

Kampanya kapsamında tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.

Kampanya kapsamında tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.

Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası

25 Mbps Kullandığın Kadar Öde İnternet + Her Yöne 300 dakika + Turkcell TV+ Ev Paketi 29,9 TL / AY Hemen Başvur


Turkcell TV+ Ev Paketi 9.90 20 24 ay x 29.90 TL
Turkcell TV+ Ev Eğlence Paketi 19.90 20 24 ay x 39.90 TL

Kampanya 01 Nisan 2015​ - 01 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet, Turkcell TV+ ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.

Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.

Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence Paketi kablolu yayın ortamında sunulmakta olup Turkcell TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.

Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir.

Kampanya fiyatı, Turkcell TV+ Ev Paketi için 24 ay süresince aylık tüm vergiler dahil 29.90TL,Turkcell TV+ Ev Eğlence Paketi için 39,90 TL’dir.

Yaza Merhaba Kampanyası

27 ay kalma sözü verenlere, ilk 3 ay ücretsiz 24 ay boyunca sabit fiyatlı fiber internet ile ışık hızına çıkmanın keyfine varıyor. Üstelik aktivasyon ve kurulum ücreti de yok!

Işık hızında bir yaz sizi bekliyor 49 TL / AY Hemen Başvur Kampanyaya katılım 1 Ekim 2015 tarihine kadar geçerlidir


Kampanya 27 ay taahhütlüdür. Kampanya kapsamında sunulan fiber internet paketleri ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ilgili kampanya fiyatlarından ücretlendirilmektedir. ALO abonelerine özel indiriminden yararlanmak için Turkcell Superonline’a numara taşımak ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek gerekmektedir.

Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.


Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.


Hemen Başvuru


Konu: Turkcell Superonline ADSL Kampanyaları, Turkcell Superonline Fiber İnternet Kampanyası, Turkcell Kampanyaları, Superonline Kampanyaları