9.05.2012 15:13:00

TTNET Güvenlik Limitsiz Paket Abonelerine Artık Ücretsiz

TTNET Güvenlik Antivirüs Plus Tüm Limitsiz Paket Müşterilerine Ücretsiz


TTNET GÜVENLİK


TTNET, limitsiz paket kullanan müşterilerine "TTNET Güvenlik MCAFEE Antivirus Plus" hediye ediyor. Limitsiz paket kullanan tüm TTNET aboneleri kampanyadan yararlanabiliyor. Antivirus programı ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdadır. 


MCAFEE Antivirus Plus

TTNET Güvenlik McAfee Antivirus Plus yazılımı, bilgisayarınızı virüs ve casus yazılımları gibi zararlı yazılımlardan korumaktadır.  Bu yazılım, gerçek zamanlı bir koruma özelliği ile bilgisayaraınızı sürekli olarak zararlı yazılımlara karşı korumaktadır. Ayrıca yazılımda kişisel güvenlik duvarı ve zararlı web sitelerini tanıma özelliği mevcuttur. 

TTNET Güvenlik Antivirüs Plus yazılımını bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayınız.

TTNET güvenlik yazılımını indirmek için TTNET  tek şifresahibi olmanız gerekiyor. Yukarıda bağlantısı verilen bölümden TTNET adsl kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kayıt olabilirsiniz. Aldığınız TTENET tek şifresi ile güvenlik yazılımını indirebilirsiniz. 


Virüslerden Korunma için aşağıda verilen bir kaç öneriyi de inceleyebilirsiniz.


Virüsler sıklıkla taşıma sürücülerden bulaşır. Bu tür harici diskleri bilgisayarınıza takar takmaz önzelikle virüs programınınz ile taratın. Yine CD ve disketleri de öncelikle antivirus programları ile taratınız. 

Virüslerin bulaşma şekillerinden bir tanesi de E-postalar yolu ile olmaktadır.  Bilinmeyen kaynaklardan gelen ve tanımadığınız kişilerden gelen e-postaların eklerini açmayın. Konu satırında şüpheli veya beklenmedik bir ibare olması halinde bir e-postaya ekli hiçbir dosyayı açmayın.

Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 


Kategori:

Konular: ttnet güvenlik, ttnet antivirüs, ttnet güvenlik indir, ttnet güvenlik satın al, ttnet,