TTNET Günlük ADSL İnternet

İNTERNETTE YENİ DÖNEME HAZIR MISINIZ ?

HER EVE İNTERNET DÖNEMİ BAŞLIYOR !!!
Günlük İnternet

Günlük İnternet Paketi nedir?Günlük İnternet TTNET'in Bireysel (gerçek) abonelere sunduğu günlük kotalı ADSL paketidir. TTNET'e abone olacak Tüzel PSTN ve tüzel TTNET ADSL müşterilerine Günlük İnternet Paketi satışı yapılamaz. Günlük internet erişim bedeli ilk 500 MB için sabittir. 500 MB üzerinde kota aşım ücreti yansıtılır. 31.12.2010'a kadar TTNET'e gelen yeni müşterilere aylık sabit ücret 1 TL'den, günlük kullanım ücreti 2 TL'den sunulacak, bağlantı ücreti alınmayacaktır. 31 Aralık'tan 2010'dan sonra aylık sabit ücret 3 TL, günlük kullanım ücreti 3 TL olacaktır. Günlük İnternet paketinden faydalanmak isteyen bireysel mevcut taahhütsüz aboneler için aylık sabit ücret 3 TL, günlük kullanım ücreti 3 TL'dir. Günlük İnternet paketine geçiş yapan mevcut taahhütsüz aboneler için, 24 TL bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılarak tahsil edilir.

Günlük İnternet Paketi kapsamında hangi hız/pakette ADSL hizmeti alabilirim?

Günlük İnternet Paketi kapsamında 1 Mbps hızlı ve 500 MB günlük kotalı ADSL hizmeti alabilirsiniz.


Günlük İnternet Paketi'ni kimler alabilir?

Günlük İnternet Paketini yeni ve mevcut tüm bireysel TTNET ADSL müşterileri alabilir. Günlük İnternet paketi kapsamında sunulan indirimden sadece TTNET'e yeni abone olacak bireysel müşteriler yararlanabilir.


Günlük İnternet Paketi'nin ücreti ne kadar?


Günlük İnternet Paketi 31 Aralık 2010'a kadar yeni bireysel müşterilere aylık sabit ücreti 1 TL'den, günlük kullanım ücreti 2 TL'den sunulacaktır. Yeni abone aylık 1 TL sabit ücretin yanında eğer kota aşımı yapmazsa günlük internet erişim ücreti için de 2 TL öder. Örneğin bir ay içinde 4 gün internete bağlandıysanız 4 gün x 2 TL olmak üzere 8 TL günlük internet erişim ücreti daha TTNET faturanıza yansıtılır. Aylık ücret ilgili ayın faturasına, günlük internet erişim bedeli ve varsa kota aşım ücreti takip eden ayın TTNET faturasına yansıtılır. 31 Aralık'tan 2010'dan sonra aylık sabit ücret 3 TL, günlük kullanım ücreti 3 TL olacaktır.

Günlük İnternet paketi kapsamında bağlantı ücreti ödeyecek miyim?

31 Aralık 2010'a kadar Günlük İnternet Paketi'ni alan yeni bireysel abonelerden 24 TL olan bağlantı ücreti alınmamaktadır. Günlük İnternet paketine geçiş yapan mevcut taahhütsüz aboneler için, 24 TL bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılarak tahsil edilir.


Günlük kullanımda hangi saat aralığı baz alınacaktır?


Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınacaktır.


Günlük İnternet Paketi'nde verilen günlük 500 MB internet kotamı doldurduktan sonra internet kullanmaya devam edebilir miyim? Nasıl ücretlendirilirim?


Günlük İnternet Paketi'nde bulunan ücretsiz 500 MB internet kotanızı doldurduktan sonra internet kullanmaya devam edebilirsiniz. 500 MB üzerindeki internet kullanımlarınızda uygulanacak olan kota aşım ücreti her 1 MB için 1 Kuruş'tur (KDV dahil ve ÖİV dahil). TTNET fiyatlarını güncelleme hakkını saklı tutar.

Günlük kota kullanım hakkınız olan 500 MB'ın kullanılmayan kısmı, ertesi güne devredilemez.

Günlük İnternet Paketi'nde bulunan ücretsiz 500 MB internet kotamı nasıl takip edebilirim?

Günlük internet kullanım kotanız 500 MB'dır. Günlük kullanımınız 500 MB'a ulaştığında bilgilendirme e-mail'i gönderilecektir.


Günlük İnternet Paketi ile ilgili soru ve şikayetlerim olması halinde ne yapmalıyım?


Günlük İnternet Paketi ile ilgili her türlü soru ve şikayetleriniz için numaralı TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Günlük İnternet Paketi'mi iptal ettirmek istersem ne yapmalıyım?


Günlük İnternet Paketi'ni iptal ettirmek isterseniz;

ADSL Hizmet Ücreti: ADSL hizmetine ilişkin tüm borçlarınız varsa tahsil edilecektir.
Modem Ücreti: Taksitli modem seçeneğinden yararlanan müşterilerimizden iptal tarihine kadar ödenen taksitler toplamı toplam modem bedelinden (Kablolu Modem bedeli toplam 50 TL, Kablosuz Modem bedeli toplam 125 TL) düşülerek geri alınacaktır.
Bağlantı Ücreti: Ödenmemiş bağlantı ücreti veya taksitleri varsa tahsil edilecektir.


Günlük İnternet Paketi'ni tüm modemlerle uyumlu çalışır mı?

Eğer daha önce TTNET kampanyaları kapsamında Türk Telekom Bayi ya da Ofislerinden modem aldıysanız, bu modemleri şuan da Günlük İnternet Paketi ile kullanamazsınız. Yakın zamanda yapılacak teknik geliştirme ile mevcut modeminizi kullanabileceksiniz. Bu dönem içinde modeminizi değiştirmek isterseniz Günlük İnternet Paketi'ne uyumlu etiketli modemleri ücret karşılığında Türk Telekom Bayi ya da Ofislerinden temin edebilirsiniz. Türk Telekom Bayi ya da Ofisleri dışında aldığınız modemlerinizi bu paketle kullanabilirsiniz.


Günlük İnternet Paketi ile birlikte modem verilecek mi?


Günlük İnternet Paketi ile birlikte ücretsiz modem verilmeyecektir. TTNET abonelerine Günlük İnternet Paketi için modem indirimli fiyattan sunulmaktadır. 12 ya da 24 ay taahhüt vererek kablosuz veya kablolu modemi tablodaki ödeme koşullarına göre alabilirsiniz.


Kablolu Modem
2 TL x 12 ay 1 TL x 24 ay

Kablosuz Modem
4 TL x 12 ay 2 TL x 24 ay


Ücretlere 18% KDV dahildir.


Modem kurulumunu nasıl gerçekleştireceğim?


Taksitle satın aldığınız modeminizi size verilecek olan Türkçe sesli interaktif kolay kurulum CD'si ile kendiniz kolaylıkla kurabilirsiniz. Gerektiğinde TTNET Müşteri Hizmetleri'nden kurulum desteği alabilirsiniz.


Taksitle satın alınan modem çalışmazsa ne yapmalıyım?


Modeminiz arızalı ise; ADSL hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 3 iş günü içerisinde Türk Telekom Bayi ve Ofislerine başvurmanız halinde modeminiz yenisi ile değiştirilecektir. Ancak bu süreden sonra ortaya çıkacak arızalardan modem üreticisi firma sorumludur ve garanti kapsamında üretici firma tarafından arıza giderilecektir. Arıza yaşamanız durumunda, öncelikle TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz. Gerekli kontrollerin yapılması ve modem arızasının tespit edilmesi durumunda ilgili firma servisine yönlendirileceksiniz.Günlük İnternet Paketi aldıktan sonra ADSL tarifemde değişiklik yapabilir miyim?

Günlük İnternet Paketi alan müşteriler satışa açık olan ADSL paketlerine geçebilirler :

NET4
NET6
NETLİMİTSİZ
1LİMİTSİZ
2LİMİTSİZ
4LİMİTSİZ
8LİMİTSİZ
İşyerim paketleri (NET4 Başlangıç, NETLİMİTSİZ Başlangıç, NET4 Ekonomik, NET4 Profesyonel, NETLİMİTSİZ Profesyonel, 1LİMİTSİZ Profesyonel, 4LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra, 8LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra)Konu: TTNET Günlük İnternet