Superonline Alo

Superonline Alo Telefon hizmeti, İnternet üzerinden avantajlı fiyatlarla görüşme yapmanızı sağlayan sabit telefon hizmetidir. Ev telefonunuzu Turkcell Superonline'a taşıyarak Alo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Numara taşıma işlemi tamamlandıktan sonra, telefonunuzu Turkcell Superonline tarafından temin edilen mevcut Fiber ya da ADSL modeminize kolayca bağlayarak hizmetten yararlanabilirsiniz.

Superonline Alo Kampanyaları

Süper Konuşma Kampanyası

 24 ay taahhütle Süper Dakika paketlerinden birini aldığınızda, seçtiginiz dakika paketine göre AS180 DECT, D160 DECT ya da tasarım harikası ePure DECT telefonu hediye ediliyor.

Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık 3000 dakika ücretsiz konuşma da yine kampanya kapsamında hediye ediliyor.

Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası

25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet Keyfi, 200 Dakika Her Yöne* Rahatça Konuşma, Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz, SwissVoice ePure Kablosuz Ev Telefonu ve Tüm Turkcell Superonline'lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme ücretsiz avantajları ile veriliyor. Kampanyadan yararlandığınız zaman aylık ödeyeceğiniz fatura tutarı 59TL'dir.

HD Konuşma Kampanyası

HD Konuşma Paketleriyle, hem en yüksek ses kalitesine sahip HD DECT Telefonunuzla avantajlı ses paketlerinden yararlanın, hem de 24 ay taksitle benzersiz bir HD DECT telefonunuz olsun. 23,99TL'den başlayan fiyatlarla kamapnyadan yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de bir ilk! Ev Telefonunda en yüksek ses kalitesi HD teknolojisiyle ilk kez ve sadece Turkcell Superonline’da. Hem benzersiz bir HD DECT Telefona 24 ay taksitle sahip olun taksitler mevcut faturanıza yansısın, hem de HD ses farkını Turkcell Superonline kalitesi ile yaşayın.
Kampanya kapsamında aylık vergiler dahil 2,99 TL olan HD Ses servisi 24 ay taahhüt süresi boyunca ücretsiz sunulur.
HD Konuşma Paketinde dakika paketleri indirimli! Her yöne* dakika paketleriyle daha çok konuşur, daha az ödersiniz.
Numaranızı Turkcell Superonline'a taşımanız halinde eski numaranız değişmez.
Seçilen paket ücreti dışında sabit ücret ödemezsiniz.
İnternet ve sabit telefon kullanımlarınızı tek faturada ödeyebilirsiniz.
Tüm Turkcell Superonline ses aboneleriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz konuşabilirsiniz.
24 Ay fiyat garantisi ile hesabınızı bilirsiniz.


Superonline Alo ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.


Hemen Başvuru