D-Smart Paketleri


D-Smart Giriş Paketi

Aylık 9,99TL'den üye olabileceğiniz D-Smart Giriş paketi ile D-Smart temel paketlerini izleyebiliyorsunuz. Paket içeriğinde SD ve HD kanallar bulunmaktadır. Örneğin: Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, Kanal D HD kanallarını giriş paketi ile izleyebilirsiniz. Fakat HD kanalları izleyebilmek için D-Smart'ın HD özellikli uydu alıcılarından kullanıyor olmanız gerekiyor.

D-Smart Eğlence Paketi

24 ay D-Smart üyeliği garantisi verirseniz Eğlence paketini aylık 19,99TL'den izleyebiliyorsunuz. D-Smart Eğlence paketinde bulunan kanallardan bazıları: Smart SinePlus HD, Dizi Smart HD, Discovery HD Showcase, Smart SineFest, Yeşilçam Smart, Smart SineGold, Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, Discovery World, Investigation Discovery, SciTech, KidsCo, Luli / Bebeğim TV.

D-Smart Maxi Paket

D-Smart Maxi pakete 24 ay abonelik garantisi ile aylık 24,99TL'ye izleyebiliyorsunuz.

D-Smart Full Paket

D-Smart Full paket ile D-Smart'ın tüm kanallarını izleyebilirsiniz. 24 ay abonelik taahhüdü ile aylık 34,99TL'ye satın alabiliyorsunuz. Kanallarından bazıları: Sinema TV Kanalları, Yetişkin Kanalları

D-Smart Sinema Paketi

Sinema kanallarından oluşan bu paketi D-Smart paketinize ek olarak satın alabiliyorsunuz. Sinema TV, Sinema TV2 gibi kanallardan oluşan paketi kanalları HD veya SD görüntü kalitesi ile izleme imkanınız bulunuyor.

D-Smart paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Konu: D-Smart Paketleri, D-Smart Paket ücretleri, D-Smart Belgesel paketi, D-Smart Giriş Paketi, D-Smart Spor Paketi