D-Smart Kampanyaları


Yalnızca 49 TL'ye limitsiz bir internete sahip olmak istermisiniz? Üstelik aktivasyon ücreti bizden.

D-Smart Net Kampanyası Fiyatları

İstediğiniz farklı hız ve AKN seçenekleri bu kampanyada sizleri bekliyor. Üstelik abone olduğunuz ayın bedeli hediye! Ayda yalnızca 49 TL!

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi  ve başvuru için tıklayınız.

Hemen Başvuru

 

Diğer D-Smart Kampanyaları:

 

Her Şey Dahil İnternet

Aylık yalnızca 67 TL'ye herşey dahil limitsiz internete sahip olabilirsiniz. Aile Spor Paketi+ Limitsiz Yalın İnternet! Hem de yalın internet, iç kurulum, aktivasyon ve damga vergisi de hediye olacaktır.

Standart İnternet Tarifeleri

Telefon aboneliğine ihtiyacınız olmadan D-Smart'ın ADSL hizmetinden faydalanmanız mümkündür! Yalın internet yalnızca 15 TL!

Turkcell Superonline Yalın İnternet Kampanyası

8 Mbps'ye kadarr limitsiz internet, 50 GB AKK Yalın ADSL kampanyasına yalnızca 69,90 TL'ye sahip olmak istermisiniz? Üstelik Aile Plus paketi hediyesi var.

Cayma Bedeli Kampanyası

Kampanyadan farklı bir TV hizmeti veren firmadan hizmet alan aboneler, bu firmadaki aboneliğini iptal ettirip D-Smart'a geçiş yaptıkları zaman yararlanabilirler. Aboneliğin iptal edilmesi ile oluşan taahhüt bozma/cayma bedelerinin 200 TL'ye kadar olan kısmı D-Smart tarafından karşılanmaktadır.

D-Fix Kampanyası

Modül içerisine yerleştirilen kart ile aylık 19TL'den başlayan fiyatlarla D-Smart dünyasına katılabilirsiniz. Modül girişli televizyonunuza takacağınız D-Fix ile ekstra kablo veya uydu alıcı kullanmanıza gerek kalmaz. Kampanyadan kapsamında 40TL iç kurulum ücreti alınmaktadır. D-Fix'i 24 ay veya 12 ay taahhütle satın alabilirsiniz.

D-Smart Yan Oda Kampanyası

D-Smart'ın başlatmış olduğu Yan Oda Kampanyası kapsamında D-Smart yan oda kampanyası ile evinizdeki ikinci televizyon için D-Smart aylık 19 TL'den başlayan fiyatlarla. Hemde HD kalitesinde. Mevcut paketi olan müşteriler ikinci D-Smart HD üyeliği cihazla birlikte 24 aylık taahhüt tercihleri ile alabilirler.Bu avantajlı kampanyadan paketi olan müşteriler yararlanabilir, ikinci kutuya mevcut paketi ne ise ya aynı paket ya da daha düşük paket alınabilir. Mevcut paketinden daha yüksek bir paket yan oda kampanyası ile alınamaz.

D-Smart Ticari İşletmeler için üyelik Kampanyası

D-Smart'in başlatmış olduğu Ticari İşletmeler için üyelik Kampanyası kapsamında Türkiye’nin yeni Dijital Platformu D-Smart; spor, sinema, belgesel, çocuk, müzik kanallarının yanı sıra ulusal ve yerel televizyon kanallarıyla her yaşatan ve zevkten insana hitap ederek geniş halk kitleleri tarafından beğeniyle izlenmektedir.Bu avantajlı kampanya kapsamında Artık Ticari işletmeler mekânlarını D-Smart ile renklendirebilecek, daha çok müşteriyi ağırlayarak kârlarına kâr katabileceklerdir.D-Smart kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Konu: D-Smart Kampanyaları, D-Smart Değiştir Kampanyası, D-Smart İnternet Kampanyası, D-Smart Smile adsl kampanyası