Digiturk Kampanyaları

Digiturk İnternet Kampanyası

Digiturk İnternet Kampanyası

Digiturk ile Limitsiz Süper Hızlı İnternet bir arada ve ayda yalnızca 69TL! 24 ay süresince HD kalitesi altında süper hızlı modeme sahip olabilirsiniz. Üstelik internet aktivasyonu ve Digiturk kurulumu da dahil olacaktır. Digiturk'e ve limitsiz internete sahip olur ve yalnızca internet fiyatı ödersiniz. Üstelik buna ek olarak beIN Sports hediyesi kazanırsınız. Digiturk'ün mükemmel internet kampanyalarını kaçırmayınz! Bu pakete üye olanları neler bekliyor? Digiturk kurulumu, internet aktivasyonu ve evde kurulum ve modem kullanım ücreti dahil .

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Süper Lig Kampanyası Yılda Yalnızca 948 TL

Bu mükemmel kampanya Digiturk'de! Süper Lig kampanyasına kredi kartınız ile üye olarak 99 TL yerine ayda sadece 79 TL'ye sahip olabilirsiniz. Kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.

Film Paketi Kampanyası

Bu kampanya kaçmaz! Film Paketi kampanyası ile film izlemenin keyfini ikiye katlarken ücreti yarıya düşürün. İlk 3 ay 22,50 TL, kalan aylar 45,00 TL olacaktır. 1 ay boyunca beIN Sports hediye verilir. Aktivasyon ve kurulum da ücretsizdir.

Dizi Paketi Kampanyası

Ailenin Yıldızı Paketi + Dizi Paketine ilk 3 ay aylık 17,50 TL'ye, kalan aylar 35,00 TL olacaktır. 1 Ay spor paketi hediye verilir, aktivasyon ve kurulum ücretsizdir.

DIGITURK Engelli Vatandaşlarımız için %50 İndirim Fırsatı

DIGITURK engelli vatandaşlarımıza özel kampanyalar çıkardı! Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz ve şehit eşlerimiz için %50 indirimle! 12 ay taahhüt verilmesi durumunda uydu alıcı hediye. İlk ay beIN Sports dahil tüm kanallar açık! Aile Paketi 12,50 TL, Film Paketi 22,50 TL, Spor Paketi 49,50 TL, Yıldız Dolu Paketi 64,50 TL'dir.

Aile Paketi Kampanyası

Bu paket kaçmaz! Aile Paketine üye olma durumunuzda ilk ay Sporun Yıldızları paketi Hediye olacaktır! İç Kurulum ve 24 ay taahhüte ücretsiz teknik servis! İlk 3 ay 12,50 TL, sonraki aylar ise ayda sadece 25 TL olacaktır.

Yıldız Dolu Paketi Kampanyası

Yıldız Dolu paketine abone olduğunuz taktirde; Eylül ayına kadar ayda sadece 45TL, eylül ayından itibaren 129,00 TL olacaktır. 12 ay sözünüze teknik servis ve iç kurulum Ücretsiz!

Digiturk Yan Oda Kampanyası

Bu kampanya kaçmaz! Değerli Digiturk üyeleri için Yan Oda kampanyası %50 indirimli olacaktır. Herkes kendi odasında, kendi istediğini rahatlıkla izlesin. Bunun üzerine birde iç kurulum bedava!


Digiturk kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

İnternet kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.Konu: Digiturk Kampanyaları, Lig TV Kampanyaları, Digiturk Kanalları, Lig TV Fiyatları, Digiturk Paket Ücretleri, Digiturk Fiyatları

 

 Digitürk Kampanyaları,