TTNet VİTAMİN Lise - Sık Sorulan Sorular

TTNET VİTAMİN Lise

TTNET VİTAMİN Lise nedir?


TTNET VİTAMİN, liseli gençlere okul eğitimlerinde, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavları'na (LYS) yönelik hazırlıklarında yardımcı olur. TTNET VİTAMİN İnternet üzerinden kullanılır.TTNET VİTAMİN'de hangi dersler var?


TTNET VİTAMİN Lise Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım ve Tarih dersleri ile İngilizce öğrenim paketini içerir.Öğrenciyim, TTNET VİTAMİN 'in bana ne faydası olur?


TTNET VİTAMİN kendi gereksinimlerine göre istersen;


Net, özet bilgiye,
Çözemediğin sorunun çözümlü anlatımına,
Testlere ya da
Bir konunun en derin detayına ulaşabilirsin.
TTNET VİTAMİN, gençlere farklı tarzlarda ders çalışma olanağı sunar. Böylece kendi gereksinimine göre veya kendi çalışma alışkanlığına göre istediğin biçimde çalışabilirsin.TTNET VİTAMİN  için TTNET ADSL Aboneliği gerekiyor mu?

Evet, şuan için TTNET VİTAMİN Lise'yi bir TTNET ADSL Abonesi olacak şekilde satın almanız gerekiyor.TTNET VİTAMİN Lise'yi Türk Telekom Bayilerinden nasıl satın alırım?

TTNET VİTAMİN Lise'yi satın alırken, TTNET ADSL Hizmet Numaranızı* veya TTNET ADSL aboneliğinizin bağlı olduğu telefon numarasını bilmeniz yeterlidir. Satın alma süreci sırasında TTNET VİTAMİN Kullanıcı Sözleşmesini okumanız ve imzalamanız gerekecektir.TTNET ADSL Hizmet numaranız, TTNET ADSL faturanızın sol üst köşesinde yeralan, 18 ile başlayan 10 haneli numaradır.


TTNET VİTAMİN Lise'yi TTNET Müşteri Hizmetlerinden nasıl satın alırım?

TTNET VİTAMİN Lise'yi;

Öncelikle TTNET Müşteri Hizmetleri'ni 444 0 375 arayınız.
Otomatik mesaj servisinin size okuduğu seçeneklerden TTNET VİTAMİN aboneliğini tuşlayınız.
Mesaj servisi sizden TTNET ADSL aboneliğinizle ilgili telefon numaranızı alan kodu ile birlikte isteyecektir.
İstenilen kodları telefonunuzun tuşları yardımıyla giriniz.
Mesaj servisi TTNET VİTAMİN kullanım koşullarını size okuyacaktır eğer kabul ederseniz onaylayınız.

TTNET VİTAMİN Lise'yi satın aldım, kaç kişi kullanabilir?

TTNET VİTAMİN'i, bir ya da birden fazla kullanıcının faydalanabilmesine imkan veren değişik paketler arasından ihtiyacınıza uygun olanı belirleyerek satın alabilirsiniz. Paketinizin size verdiği kullanıcı hakkı kadar kullanıcıyı www.ttnetvitamin.com.tr web sitesinde yeralan "Kullanıcı Yönetimi" bölümüne giriş yaparak sisteme ekleyebilirsiniz.


TTNET VİTAMİN Lise'yi satın aldım, sonra ne yapmalıyım?

TTNET VİTAMİN Lis'yi satın aldıktan sonra www.ttnetvitamin.com.tr web sitesini ziyaret ederek, siteye kaydınızı yaptırmanız gerekmektedir. Web sitesinde yeralan "Kullanıcı Yönetimi" linkine tıklayarak; TTNET ADSL Hizmet Numaranızı, TTNET ADSL Kullanıcı Adınızı ve TTNET ADSL şifrenizi girerek kayıt sürecini başlatabilirsiniz. Kayıt süreci içinde TTNET VİTAMİN'i kullanmasını istediğiniz öğrencilerin TC Kimlik Numaralarını (TCK) sisteme eklemeniz ve şifrelerini belirlemeniz gerekmektedir. Öğretmen kaydı için ise www.ttnetvitamin.com.tr web sitesinde yeralan "Öğretmen Girişi" butonuna tıklayarak, kayıt işlemini yapabilirsiniz.


Kaydımı tamamladım, TTNET VİTAMİN Lise'ye nasıl giriş yaparım?

TTNET VİTAMİN Lise'ye www.ttnetvitamin.com.tr web sitesinde yer alan "Giriş" bölümünden, kayıt aşamasında sisteme tanıttığınız TC Kimlik Numaraları (TCK) ve belirlediğiniz şifreler ile giriş yapabilirsiniz. Öğretmen girişi için ise web sitesinde yeralan "Öğretmen Girişi" butonuna tıklamanız gerekmektedir.


TTNET VİTAMİN Lise'yi her yerden kullanabilir miyim?

TTNET VİTAMİN Lise'yi satın aldıktan sonra Türkiye içinde, İnternet bağlantınızın olduğu her yerden www.ttnetvitamin.com.tr web sitesine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak kullanabilirsiniz.


Okula giden 2 çocuğum var. 2. çocuğum TTNET VİTAMİN Lise'yi nasıl kullanabilir?

TTNET VİTAMİN Lise'yi, bir ya da birden fazla kullanıcının faydalanabilmesine imkan veren değişik paketler arasından, ihtiyacınıza uygun olanı belirleyerek satın alabilirsiniz.


TTNET VİTAMİN Lise'yi kullanmak için hangi hızda İnternet erişimi gerekiyor?

1 Mbps ve üzeri İnternet bağlantı hızlarında TTNET VİTAMİN Lise'yi rahatlıkla kullanabilirsiniz.


TTNET VİTAMİN Lise'yi kullanmak için nasıl bir bilgisayar lazım?

Bilgisayarınızda bulunması gereken minimum özellikler:

Intel® Pentium® 4 2.0GHz (ya da uyumlu) işlemci
512MB RAM
1024x768 ekran çözünürlüğü
16MB ekran kartı
200MB boş hard-disk alanı
Ses kartı
Hoparlör veya kulaklık
Internet Explorer 6.0+ veya Firefox 2.0+ tarayıcı
Adobe Flash Player 9.0.115 veya üstü
Windows Vista veya Windows XP işletim sistemi
512kbps hızında İnternet bağlantısıKategori: TTNet Servisleri

Konu: TTNet Vitamin, www.ttnetvitamin.com.tr, TTNet Vitamin Lise, TTNet Vitamin İlköğretim TTNet Vitamin İlköğretim Yardım TTNet Vitamin Lise Yardım