TTNET MÜZİK

TTNET müzik hizmeti artık sizlerle! Dilediğiniz yerde dilediğiniz an müzik dinleyebilirsiniz Bilgisayarlarınıza kolaylıkla indirebilir, mp3 çalarınıza da aktarımını sağlayabilirsiniz..

TTNET Müzik

Hemen Erişmek için tıklayınız


TTNET Müzik ile aynı web sitesinden hem ücretsiz ve sınırsız müzik dinleyebilir, hem de MP3 formatında şarkı satın alabilir miyim? TTNET Müzik

Türkiye'nin kapsamlı digital müzik hizmeti TTNET Müzik'ten! Sizde TTNET Müzik üyesi olun yerli ve yabancı şarkıları dilediğiniz gibi dinleyin! Tek bir mail adresi ile kolayca üye olun.TTNET Müzik üyesi olarak,

TTNET Müzik portalındaki içerikleri (güncel haberler, müzik listeleri vb.) görüntüleyebilirsin.
"TTNET Müzik" portalinden sınırsız ve ücretsiz şarkı dinleyebilirsin.
Dilediğin kadar kişisel müzik listesi oluşturabilir ve paylaşabilirsin.
Diğer TTNET Müzik üyelerinin listelerini dinleyebilirsin.
Beğendiğin şarkıları MP3 formatında indirmek istersen, MP3 paketlerimizden satın alabilirsin.
İndirdiğin şarkıları bilgisayar, MP3 uyumlu telefon ve müzik çalarlardan dinleyebilirsin.


Mobil Müzik
TTNET’in yeni Mobil Müzik  TTNET Mobil Müzik uygulaması ile her yerden müzik dinle!
“TTNET Mobil Müzik” uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden;

- 3 milyon yerli ve yabancı şarkı dinleyebilir,
- Favori müzik listeleri oluşturabilir,- Oluşturduğunuz müzik listelerine web’den de erişebilir,- Albüm, haber ve etkinlikleri Facebook ve Twitter hesabınız ile herkesle paylaşabilirsiniz.

TTNET Mobil Müzik uygulamasına varsa mevcut TTNET Müzik (TTNET Tek Şifre) kullanıcı adı ve şifreniz ile, yoksa uygulama içerisindeki “Yeni Üye” bölümünden ücretsiz kayıt olarak giriş yapabilirsiniz.

Üyelik

TTNET müziğe TTNET abonesi olarak yada TTNET abonesi olmadan üye olabilirsiniz. TTNET abonesiyseniz adsl hizmet numaranızı ve şifrenizi kullanarak üye olabiliyorsunuz. TTNET adsl kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız TTNET müşteri hizmetlerini arayarak kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenebiliyorsunuz. Bu şekilde TTNET müzik'ten şarı dinyelebilirsiniz. TTNET müzik şifrenizi unuttuysanız yine sayfada bulunan şifremi unuttum bağlantısını kullanabilirsiniz. açılan sayfada E-Posta adresinizi girdiğinizde TTNET müzik kullanıcı adı ve şifreniz E-Posta ile gönderilmektedir. TTNET Müzik herkese açık bir müzik hizmeti olup, TTNET Hizmet bilgilerini veren aboneler sınırsız müzik dinleme imkanına sahip oluyorlar. Ayrıca TTNET müzik portalına 5 kere hatalı şifre girişi yaparsanız şifreniz bloke olmaktadır.

Müzik Paketleri


TTNET Müzik'ten şarkı indirebilmek için TTNET müzik paketlerinden birtanesini satın almanız gerekiyor. İnternet sitesi üzerinden eya kısa mesaj ile paket satın alabiliyorsunuz. İnternet sitesi için yukarıda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz. Web'ten satın alırken 100 adet şarkı 3TL'den satılmaktadır. Mesaj ile satın almak izterseniz MZK yazıp 7979'a mesaj göndermeniz gerekiyor. Cep telefonunuzdan 100 şarkıyı 4TL'ye satın alabiliyorsunuz. Turkcell, Avea ve Vodafone mobil ödeme ile şarkı satın alabiliyorsunuz. 7929'a mesaj attığınızda size bir onay kodu gönderilmektedir. Bu onay kodunu en geç 2 dakika içerisinde onaylamanız gerekmektedir. SMS'e EVET veya ONAY yazmanız gerekiyor. Daha sonra SMS ile gelecek SERI NO ve şifreyi anasayfada yer alan e-pin aktivasyonu linkinden tıklayıp girerek TTNET Müzik paketinizi aktive edebiliyorsunuz. İndirdiğiniz Müzik parçalarını CD veya MP3 çalarınıza da aktarabiliyorsunuz.

TTNET Mobil Müzik

TTNET mobil müzik, mobil cihazlardan TTNET müzik'teki şarkıları dinleyebileceğiniz uygulamadır. TTNET momil müzik ile ücretsiz dinleyebiliyorsunuz.  Ayrıca listeler oluşturup, bunu TTNET müzik internet sitesi üzerinden günceleyip değişiklikler yapabiliyorsunuz. TTNET Mobil müzik uygulamasını iPhone, iPad, iPod Touch, Android ve Motorola Xoom cihazlarında kullanabiliyorsunuz. Bu cihazlarda kullanım için TTNET müzik internet sitesindeki "Hemen İndir" bağlantısını kullanabilirsiniz. TTNET Mobil Müzik uygulamasına varsa mevcut TTNET Müzik (TTNET Tek Şifre) kullanıcı adı ve şifreniz ile, yoksa uygulama içerisindeki “Yeni Üye” bölümünden ücretsiz kayıt olarak giriş yapabilirsiniz.

E-pin Aktivasyonu

TTNET müzik internet sitesinden cep telefonunuz ile TTNET Müzik paketlerinden bir tanesini satın alırsanız aktivasyon işlemini E-Pin üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. TTNET Müzik internet sitesindeki e-Pin aktivasyonu bağlantısını kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Şarkı Listesi

TTNET müzik servisini kullanırken şarkı listeleri oluşturabilirsiniz. Bunun için TTNET müzik sitesinin sağ alt köşesinde bulunan "şarkı listesini düzenle" bağlantısını kullanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kadar şarkı listesi de oluşturabiliyorsunuz.  

Radyo

TTNET müzik radyo uygulaması ile kategorilere göre ayrılmış radyo kanallarından istediğinizi dinyelebilirsiniz.

Destek

TTNET Müzik uygulamasında yaşadığınız problemler ile ilgili olarak TTNET müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 375'ten destek ve yardım alabilirsiniz. Üye olmada ve diğer teknik problemleriniz için de TTNET müşteri hizmetlerini arayabiliyorsunuz.
TTNET Servisleri

Konu: TTNet Müzik, www.ttnetmuzik.com.tr, TTNet Müzik Üye Girişi, TTNet Müzik Dinleme