TTNET E-FATURA

TTNET sayesinde faturalarınızın E-Fatura hizmeti ile e-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak E-posta servisini kullanabilirsiniz. Bu sistem üzerinden faturalarınıza bakabilir, fatura gönderebilirsiniz.

TTNet Adsl E-Fatura Sorgulama
TTNET E-Fatura
TTNet Faturanızı öğrenmek için yukarıdaki resme tıklayınız. Elektronik faturalarınıza size özel posta kutunuzdan ulaşabilirsiniz.

TTNET E-FATURA

TTNet E-Fatura sayfasından ve Müşteri hizmetleri destek hattından yapabileceğiniz işlemler aşağıdadır:

- TT Net Adsl Borç ve Fatura Sorgulama,
- Şikayet, Öneri ve İstek'lerinizi iletebilir,


TTNET müşterilerinin e-fatura'ya geçişi de çok kolay birkaç adımdan oluşuyor. efatura.ttnet.com.tr linkine tıkladıktan sonra abonelik bilgilerini giren kullanıcılar, son dönem faturalarının yanısıra geçmiş 5 aylık faturalarına da erişebilecekler. Ardından, posta kutularını ilk ziyaret ettiklerinde "Fatura Ayarları" bölümüne girerek kendilerine özel uyarı sistemini de aktif hale getirebilecek; bu ayarlar sayesinde faturalarının e-fatura posta kutularına ulaştığını e-posta ve/veya SMS ileöğrenebiliyorlar.

TTNET müşterileri baslı fatura olmak isterlerse 444 0 375'i arayarak ya da efatura.ttnet.com.tr internet adresinden fatura ayarları bölümünden seçimlerini yaparak basılı fatura taleplerin iletebilirler.

TTNET E-Fatura Bilgilendirme

TTNET E-Fatura size tek tıkla, e-posta veya SMS ile faturanızı öğrenme kolaylığı sunmaktadır. Erişiminizle ilgili detaylar, kota ve ücret ayrıntıları, kısaca TTNET ADSL hizmetiyle ilgili herşeyi E-Fatura'larınızda öğrenebilirsiniz.

Son dönem faturalarınıza efatura.ttnet.com.tr adresinde, size özel hazırlanmış TTNET E-Fatura posta kutusundan ulaşabilirsiniz. Buradan faturalarınızı kişisel e-posta adresinize yönlendirebilir ya da SMS ile bilgilendirilmeyi tercih edebilirsiniz.

E-Fatura Ayarlarını Belirleme

www.efatura.ttnet.com.tr adresinde abonelik bilgilerinizi girerek, son dönem faturalarınızın yanısıra geçmiş 5 aylık faturalarınızı da sorgulayabilirsiniz.

E-fatura posta kutunuzda gerekli ayarları yaptığınızda, TTNET E-Fatura'nız ile ilgili bilgilendirmenin, düzenli olarak e-posta adresinize ve/veya telefonunuza kısa mesaj ile iletilmesini belirleyebilirsiniz. Artık TTNET internet hizmetinizin bağlı olduğu Türk Telekom hattınıza ait faturalarınızı da TTNET E-Fatura posta kutunuzdan  görüntüleyebilirsiniz.

TTNET kullanıcı bilgileriniz ile ilgili destek almak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

TTNET Ayrıntılı Fatura
TTNET düzenli ayrıntılı fatura talimatı 444 0375 çağrı merkezi, online işlem merkezi ile Türk Telekom Ofis ve TTNET bayilerinden alınabilmektedir.
Düzenli ayrıntılı fatura’nın basılı olarak gönderilmesi durumunda ücreti vergiler dahil 1,99 TL, e-fatura ile birlikte gönderilmesi durumunda ücret talep edilmemektedir.


Konu: TTNET E-Fatura Hizmeti, TTNET E-Fatura Talebi