10.04.2012 10:34:00

D-Smart Smile ADSL Kampanyası

D-Smart ile birlikte Smile ADSL Kampanyası


D-Smart ve Smile ADSL'yi birlikte alabileceğiniz kampanyada 29TL'den başlaya fiyatlarla İnterneti ve D-Smart'ı birlikte alabiliyorsunuz. Kampanyada İnternet ve D-Smart faturanız tek faturada çıkmaktadır.

 

D-Smart Smile Adsl Kampanyası detayları:

Kampanyadaki 29TL'lik pakette 8Mb'e kadar 4GB limitli Smile Adsl paketini, D-Smart uydu alıcısını ve D-smart Giriş Paketini içermektedir. Verilen D-Smart uydu alıcısı ise SD özellikli. HD özellikli uydu alıcı tercih ederseniz aylık 10TL fark ödemeniz gerekiyor. Kaydetme özelliği bulunana D-Smart HD+ uydu alıcısı için 17TL fark ödemeniz gerekiyor.

D-Smart Uydu Alıcıları

D-Smart Uydu Alıcısı :  D-Smart’ın sunmuş olduğu kanal içeriğinin dışında farklı uydulardaki hem şifreli hem de şifresiz kanalların modül ve kart ile izlenebilmesine olanak sağlayan cihazlardır. Bu cihazlara SD cihaz da denilmektedir.

D-Smart HD Uydu Alıcısı : Adından da anlaşılacağı gibi HD yayınları daha yüksek görüntü kalitesinde izlenmesine olanak veren cihazlardır.

D-Smart HD+ Uydu Alıcısı : D-Smart Plus cihaz olarak ta bilinen HD+ hem HD görüntü kalitesi verirken kayıt özelliğidi bulunuyor. D-Smart HD+ cihazların içerisinde bulunan sabit disk ile istediğiniz kanalı bu sabit diske kayıt edebiliyorsunuz.

Kampanyada başka bir internet sağlayıcıdan aboneliği olan abonelerde internetlerini taşıyarak bu kampanyadan yararlanabiliyor.

 

Kampanya Fiyatları ve Tarifeler:

D-smart Smile Adsl kampanyasındaki İnternet tarifeleri ve D-smart paketleri listesi aşağıdadır.

Tarife
Giriş
Maxi
Full
8 mb'e kdr 4Gb
29 TL
44 TL
54 TL
8 mb'e kdr 6Gb
32 TL
47 TL
57 TL
8 mb'e kdr 12Gb
39 TL
54 TL
64 TL

Kampanyadaki tüm D-Smart ve Smile Adsl paketleri için buraya tıklayınız.

D-Smart Smile Adsl Kampanyası Şartları:

D-Smart ve Smile Adsl'nin birlikte düzenlediği kampanyadan yaralanabilmek için 2 yıl abonelik taahhütü vermeniz gerekiyor. ADSL hattınızın aktif edilirken alınan 24TL'lik aktivasyon ücreti Smile Adsl tarafından alınmamaktadır. D-Smart kurulumunda alınan 40TL'lik aktivasyon ücreti ise alınmaktadır. D-smart kurulum bedeli iç kurulum bedeli olarak alınmaktadır. Yani binanızda Turksat 1C uydusuna bakan bir çanak anten var ise iç kurulum yeterli olmaktadır. Fakat binanızda çanak anten yok ise bu durumda bireysel çanak anten sitemi kurulması gerekiyor. Bu kurulum bedeli ise yine 24 ay taksitli olarak faturanıza yansıtılıyor. Çanak anten kurulum bedeli 4,5TLx24 ay şeklinde alınmaktadır. Kampanya kapsamında verilen D-Smart uydu alıcısı aboneliğinizi sonlandırmanız durumundan D-smart tarafından geri alınıyor. D-Smart ve Smile Adsl Kampanyasında abone olursanız aboneliğinizden sonra paket değişikliği ve hız değişikliği yapmak isterseniz bir üst pakete geçiş yapabiliyorsunuz. Alt paketlere geçiş yapılamıyor. Kampanyadan çıkmak istediğinizde ise verilen hediyeler, indirimler vb. geri alınmaktadır.

D-smart Smile Adsl kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için: D-Smart İnternet Kampanyası

 Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 


Kategori:

Konular: dsmart, smile adsl, dsmart kampanyaları, smile adsl kampanyaları, dsmart internet kampanyası,