ADSL ve İnternet Firmaları
Turkcell Superonline

Turkcell Superonline ADSL
Turkcell Superonline ADSL

Turkcell Superonline ADSL Tarifeleri ve Kampanyalar, Turkcell Superonline Fiber İnternet...

Turkcell Superonline ADSL


D-Smart Net

Smile(D-Smart Net) ADSL
D-Smart Net

Smile ADSL(D-smart Net) Tarifeleri ve Kampanyalar, D-smart Net Fiber İnternet...

Smile(D-Smart Net) ADSL


Doping - Millenicom

Doping ADSL
Millenicom (Doping) Adsl

Millenicom (Doping) ADSL Kampanyaları, Doping Tarifeleri...

Doping Millenicom ADSL


Vodafone Süpernet

Vodafone Süper NET ADSL
Vodafone Süpernet

Vodafone NET Tarifeleri ve Kampanyalar...

Vodafone Süpernet


TurkNet

Turknet ADSL
TurkNet ADSL

TurkNet ADSL Kampanyaları ve Tarifeler...

Turknet ADSL


Kablonet

Kablonet İnternet Kampanyası
Kablonet

24 ay indirimli İnternet aboneliği...

Kablonet İnternet Kampanyası


Uydunet

Uydunet
Uydunet

Türksat Uydunet Kampanyaları ve Tarifeler...

Uydunet


Adsl firmaları ile ilgili tarifeler, kampanyalar, fatura ve kota bilgileri gibi hizmetler ile bilgilere yukarıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Aynı zamanda bu firmalar ile ilgili teknik destek formumuzdan görüşlerinizi iletebilir, yardım ve destek alabilirsiniz.

Firmalar Hakkında Bilgiler

 

TTNET

Türkiye'nin en büyük internet servis sağlayıcı firması TTNET'tir. Türk Telekom iştiraki olarak faaliyet gösteren TTNET firması 2006 yılında kurulmuştur. TTNET firması internet erişimi dışında birçok hizmet sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal abonelere hizmet veren firma adsl, fiber internet, mobil internet, wifi, ATM, frame relay gibi internet erişim hizmetleri vermektedir. Bunun yanında TV platform hizmeti veren TTNET, TiviBu hizmeti ile kullanıcılarını internet bağlantıları üzerinden televizyon izleme imkanı sunmaktadır. TTNET'in TTNET Müzik, TTNET Oyun, TTNET Video gibi çeşitli hizmetleri ve servisleri bulunmaktadır.

 

Turkcell Superonline

Turkcell firması ile birleşmesinden sonra Turkcell Superonline adını alan Superonline firması adsl ve fiber internet erişimi konusunda hizmet vermektedir. Superonline firması Türkiye'nin en eski internet servis sağlayıcı firmalarından birisidir.

 

D-Smart Net

Smile Adsl firması 2006 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilere internet erişim hizmeti vermektedir. 2012 yılında D-Smart ile birleşmesinden sonra D-Smart NET adını alan firma adsl ve fiber internet hizmeti ile birlikte D-Smart TV platform hizmetini de sunmaktadır.

 

Doping(Millenicom) Adsl

Doping Adsl Millenicom firmasına aittir ve 2004 yılında kurulmuştur. Millenicom Adsl bireysel ve kurumsal müşterilere adsl ve fiber internet erişim hizmeti vermektedir. Ayrıca telefon hizmetini de müşterilerine sunmaktadır.

 

Vodafone NET

Koç Net'e ait olan firma Vodafone tarafından satın alınmasıyla Vodafone iştiraki olarak devam etmektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilere adsl ve sabit telefon hizmeti vermektedir.

 

Turknet ADSL

1996 yılında kurulan TurkNet firması bireysel ve kurumsal müşterilerine internet erişim hizmeti ve sabit telefon hizmeti vermektedir. TurkNet firması fiber optik tesis yatırımları da gerçekleştirmiştir.

 

Uydunet(KabloNet)

Eski adı KabloNet olan Uydunet Türksat firmasının bir markasıdır. Uydunet internet hizmeti kablo tv şebekesi üzerinde kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Türksat kablo tv üzerinden Teledünya TV yayın hizmeti ve telefon hizmeti de alınabilmektedir.