Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Avea Hattı İle Cep Telefonunuzla Ödeme Yapma

Nereden Yazdırıldığı: ADSL Teknik Servis
Kategori: Genel Duyurular
Forum Adı: Genel ve Güncel Duyurular
Forum Tanımlaması: Kurallarda uyulması gereken etkenler ve gerekli olan duyuruları bulabilirsiniz..
URL: http://www.adslteknikservis.com/forum/forum_posts.asp?TID=2270
Tarih: 28-Ocak-20 Saat 22:16


Konu: Avea Hattı İle Cep Telefonunuzla Ödeme Yapma
Mesajı Yazan: HsnMrT
Konu: Avea Hattı İle Cep Telefonunuzla Ödeme Yapma
Mesaj Tarihi: 08-Aralık-10 Saat 20:43
Avea Hattını Kredi Kartı Gibi Kullanma.
 
Bonuslu Avea Hattıyla Artık Ödemelerinizi Telefonunuzla Yapabilirsiniz.
 
Avea Hattına Yerleştirilen Çiple Telefonunuzu Kredi Kartı gibi kullanabilirsiniz.
 
BonusluAvea
Ayrıntılar:
 
Teknoloji artık inanılmaz boyuta ulaştı alışveriş alışkanlıkları da bundan payını alıyor.Artık cep telefonunuzu kullanarak ödeme yapabileceğinizi biliyormuydunuz.Avea ile Bonuslu Avea hizmeti başladı.Alışverişte yeni bir dönem başlıyor! Yanınızda cüzdan taşımayın. BonusluAvea kullanın, 35 TL'ye kadar alışverişlerinizi cep telefonunuzla kolayca yapın!
 
Gelişmiş bankacılık ve GSM teknolojisi sayesinde Türkiye artık takip eden değil, öncü ülke konumunda. Dünyanın en gelişmiş ekonomilerinin yıllardır yapmaya çalıştığı temassız mobil ödeme, Garanti Bankası ve Avea işbirliği ile ilk kez Türkiye'de başladı.

Dünya lansmanı Paris'de yapılan teknoloji ile artık cüzdan taşımadan sadece cep telefonuyla alışveriş yapabilecek. Telefon bağımsız NFC ile ödeme teknolojisine sahip BonusluAvea, işlevselliğinin yanısıra kullanımı kolay ve uygun fiyatlı.
 

Aralık ayı içerisinde yaygın kullanıma geçecek olan BonusluAvea kullanmak için sadece yetkili Avea bayilerinden SIM kartınızı NFC SIM kart ile değiştirmek. Telefonunuzu değiştirmeye gerek kalmadan bir çok telefona ile kullanılabilen AVEA NFC SIM Kartı yerleştirdikten sonra Bonus, Shop&Miles ve Paracard'ınız telefonunuza tanımlanıyor. Alışveriş yaparken kart seçimi özgürlüğü de bulunuyor. Garanti Bankası müşterisi olmayanlar için, kişi adına otomatik olarak bir ön ödemeli kart tanımlanıyor. Kartta bulunan bakiye yapılan alışverişlerde bonus da kazanılıyor.

BonusluAvea, MasterCard® PayPass logosunun bulunduğu Türkiye'deki 40 bine yakın, dünya çapında ise  265 bin temassız POS (tap&go) terminalinde telefon yaklaştırılarak kullanılabilecek. BonusluAvea, tek seferde 35TL'ye kadar olan ödemelerin şifresiz ve imzasız olarak yapılmasını sağlayacak. Daha yüksek meblalı ödemeler ise şifre girerek gerçekleştirilebilecek.

Bonuslu Avea'nın kredi kartından ayrılan diğer bir özelliği dijital ortamada olması. Bu özellik kullanıcılarına bir çok kolaylık sunuyor. BonusluAvea sahipleri istedikleri zaman kartları ile ilgili limit, son kullanma tarihi, biriken bonus miktarı gibi tüm detaylı bilgilere anında ulaşabiliyor. Ayrıca kendilerine özel indirim ve bedava ürün fırsatlarından faydalanabiliyor, para gönderebiliyor hatta biriken bonusla TL, dakika veya mobil internet paketi satın alabiliyorlar.-------------
http://www.adslteknikservis.com - ADSL Online Başvuru, http://www.adslteknikservis.com - TTNET ADSL ÜcretleriSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat