ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

Ttnet Kotaya Girmediğim halde kota uyguluyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatih_54 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı fatih_54 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ttnet Kotaya Girmediğim halde kota uyguluyor
    Gönderim Zamanı: 14-Ekim-14 Saat 22:15
Merhaba iyi çalışmalar son 10.10.2014tarihinden beri internet hızımda düşüş vardı kota sorgulaması yaptım bu sabah 8 de aradım 40 gb kotada gözüküyor müşteri temsilciside onayladı arıza kaydı bırakdım öğlen 2 oldu saat arayan soran olmadı yeniden müşteri temsilcisini aradım o saattede 40,93 gb oldugunu müşteri temsilciside söyledi arıza kaydı aldı kapadı 1 saat sonra aradılar arızayı giderdik diye o an dışardaydım yarım saat sonra bakarım dedım geldim evime baktım bir değişiklik yok aynı sorun hız 3 mbit de sınırlı indirme 360klps hızla indirmeye çalışıyor saat olmuş beş halaa hız aynı hallediyoz yapıyoruz dıyorlar faturayı anında basıyorlar 1 gun geçsın anında gecıkme faızı alıyorlar ama hız kesıntıye ugrasın bağlantı kopsun sen günlerce neti kullanama gerı odeme yok beklle aramasan farketmesenn oh ne alaaa artıkk kotaya gırmeden kota uyguluyor telekom ne mutlu telekoma varmı böyle durumla karşılaşan birisi ben bu durumu bimerede yollayacam aynı bu şekilde bakalım orası ne yapacak
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama