ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  12>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1184
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 19-Kasım-08 Saat 11:15
Adsl Kota aşım miktarınızı ve tahmini adsl faturanızı aşağıdaki adresten hesaplayabilirsiniz.

Yukarı Dön
duree Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı duree Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 24-Kasım-08 Saat 18:19
merhaba ben hakan anık kotamı 382 mb aştım ama 69 ytl geldi hesaplamada 32 ytl çıkıyo neden acaba bu babam çok kzıdı yalvarırım arza varsa düzeltin geçen ay kotamı 6 gb ye kadar açtım normal kotam 4 gb 6 gbye geldim düşünebiliyormusunuz ama 45 ytl geldi bu 382 mb açtım 69 ytl geldi lütfen yarım edin hata varsa düzeltin
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 24-Kasım-08 Saat 18:31
kota aşımlarında 1mb 4gb limitli aboneliklerde üst fatura sınır 61,25 ytl. Fatura'da ücretlerin açıklamaları vardır. Bildirebilirsen yardımcı oluyum. Eğer yeni abone olduysan ilk ay, aylık kısmi bedel ve bir sonraki ayın kullanım bedeli birlikte gelmektedir.
ADSL Başvuru
Yukarı Dön
duree Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı duree Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 24-Kasım-08 Saat 18:52

dah açık olurmusunuz acaba bu fatura neden çok geldi acaba 5 gbyi açtım 45 ytl geldi ama burda 328 mb açtım 69,75 geldi sebebi ne acaba

Yukarı Dön
duree Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 24-Kasım-08 Saat 18:54
daha yeni abone değilim 2 sene 3 sene oldu
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 24-Kasım-08 Saat 21:21
69ytl kota aşım bedeli olarak gelmez. maxsimum 61,25 ytl gelir kota aşımı. Faturada başka ücretler var zannedersem. Buda faturanda yazar.
ADSL Başvuru
Yukarı Dön
umtklc06 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı umtklc06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 27-Temmuz-09 Saat 01:56
Aynı dertten bende müzdaribim...

Hesapladım 31 lira yazıyordu faturada 35 lira geldi ??
Yukarı Dön
Ömer_Mehmet_BJK Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Ömer_Mehmet_BJK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-09 Saat 14:27
bana laırken modeme tum 2 yıl boyunca 29 gelecek dediler hep 35 geliyor tabi 9GB yaptıgım zaman 59 gelmiştiTongue
Aşıgım_Ben_Sana_Demek_15_ Harf-Ama Ona Sadece Bir Sarılıp Opmek Harf Harcamaz...Kotayı Aşmaz xD
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 415
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-09 Saat 21:51
Her seferinde ADSL Kotanı geçiyorsundurLOL en fazla 59 gelir zaten kullandığın ADSL Paket Fiyatının 2 katını geçmez yani 30 liralık ADSL Paketi kullanıosn 60 lirayı geçmez.Sınırsız ADSL Tarifesine geçmek istersen www.adslteknikservis.comWink
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
Prototype Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı Prototype Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-09 Saat 15:57
ya şimdi açıkçası pek anlamış değil onun %25'i bunun %30unu geçemez falan.

1024Kbps 4GB kotalı TTNET kullanıyorum. TTNET'in sitesinden kotama bakmak istiyorum hata veriyor neyse ben de 444 0 375'i arayıp sordum bu ay ki(Ağustos) toplam download 10GB dedi yani 6GB aşmışım benim faturama bu ne gelecek. Kota hesaplama da 56,64 TL gelecek diye yazıyor ?
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-09 Saat 16:02
Kullandığın ADSL Paketi sınırlı kotayı aşma durumu olmuş.Ödeyeceğin miktar 56 liradır.Kotanın 2 katını aşarsan 56 lira ödersin en fazla ama 15 GB geçersen hızını 256 ya düşürüyorlar dikkatli ol.ADSL Kotasını geçen bir müşterisin sana SINIRSIZ ADSL TARİFESİNİ öneririm.56 ödeceğine 45 öde kotayı geçtimmi geçmedimmi derdinden kurtul.SINIRSIZ TTNET ADSL PAKET için Başvuruda bulunmak istersen www.adslteknikservis.comWink
Yukarı Dön
Prototype Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı Prototype Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-09 Saat 16:27
yani kotam 20GB'de olsa(16GB aşılmış) 56 lira ödeyeceğim ama 15GB'yi geçtiği için 1024Kbps olan hızım 512Kbps'ye düşecek ama 56lira ödeyeceğim doğru mu anladım acaba?
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-09 Saat 16:54
Evet doğru anlamıssın ne kadar gecersen gec 56 lira max. ödersin ama ADSL Hızını düşürüyorlar her türlü çok zararda oluyorsun.
Yukarı Dön
yaren2023 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 54
  Alıntı yaren2023 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 18-Ekim-09 Saat 18:18
50 gb sıtandart 61 geliyor sınırsıza gececem artık yada iptal etircem 
emre kınay
Yukarı Dön
bittinsen_1907 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı bittinsen_1907 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 10-Aralık-09 Saat 20:35
arkadaşlar ben eylül ayında adsl hat bağladım diğer ay elazığa okula geldim adsl hattımı buraya taşıdım şimdiye kadar iki fatura gelmiş tarifem benim sınırsız paket 45 tl geliyor ilk ay 45 tl gelmiş ikinci ay 98 tl bunun nedeni nedir taşıma ücreti alınmış olabilirmi alınmışsa dahi bu kadar mı olur biri cevap verebilirse sevinirim
Yukarı Dön
Cascade Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Cascade Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 08-Haziran-10 Saat 15:56
Merhaba benim şu an 2 adet ödenmemiş faturam var ve fatura kesim tarihinden itibaren 10 gun geçmiş durumda adsl aboneliğimi kapatmak istediğimde bu 10 günün ücretlendirilmesi nasıl yapılır
Copyright By Cascade
Yukarı Dön
yaren2023 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 54
  Alıntı yaren2023 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 08-Haziran-10 Saat 18:30
vallla ben bu ttnet baba gibi fatura cıkarır vdls kulanıyoruz biz apartman komple cekiyor 20 kişi 
emre kınay
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 740
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 09-Haziran-10 Saat 23:49
Orjinalini yazan: Cascade

Merhaba benim şu an 2 adet ödenmemiş faturam var ve fatura kesim tarihinden itibaren 10 gun geçmiş durumda adsl aboneliğimi kapatmak istediğimde bu 10 günün ücretlendirilmesi nasıl yapılır

2 adet ödenmemiş faturana karşılık geçen 10 gün içinde tarife çalışarak her geçen gün ile ücretlendirilirsiniz.
Ödeme süresi taahütnamede miat süresi dolduğunda hizmete kapanır.Ödendiğinde açılır.
Kapatmak içinde başvuru yapmanız gerekiyor işlemler serisi için.
İyi akşamlar
Yukarı Dön
nansiler Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı nansiler Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 22-Haziran-10 Saat 10:07
ben 8 mbt ve 4 gb kotalı aciz bir vatandaşım .Babam bunu hesaplı olsun diye 9.99 liraya çekmiş 6 ay boyunca.Mayıs ayı 6.5.. küsür gb geldi fatura 29 lira oldu dedi.Haziran ayı 4.22 gb olmuş ne kadar para öder .lütfen yardım can meselesi
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 740
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Kota Aşımı ve Fatura Hesaplama
    Gönderim Zamanı: 22-Haziran-10 Saat 23:57
Orjinalini yazan: nansiler

ben 8 mbt ve 4 gb kotalı aciz bir vatandaşım .Babam bunu hesaplı olsun diye 9.99 liraya çekmiş 6 ay boyunca.Mayıs ayı 6.5.. küsür gb geldi fatura 29 lira oldu dedi.Haziran ayı 4.22 gb olmuş ne kadar para öder .lütfen yardım can meselesi

Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.
Tarifenizdeki bedel faturanıza yansır.Bu bedeli şu an size aktarmam söz konusu değildir.
Fatura bedelini exstre olarak onlineden alma imkanınız vardır.Bunu uygulamanızı öneriyorum.Eğer bu başarısız olursa müşteri hizmetlerini arayarak kota ve faturayı sorarak öğrenebilirsiniz.
Can meseleni acil bir olay yapmayınız.
İyi akşamlar.

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,188 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama