ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

Adsl Kampanya Karşılaştırması TÜM İNTERNET

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1184
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsl Kampanya Karşılaştırması TÜM İNTERNET
    Gönderim Zamanı: 23-Ekim-08 Saat 14:55
Adsl Servis Sağlayıcılarının TTNET ,DOPİNG,SMİLE.BİRİ TÜRKNET, SUPERONLİNE İNTERNET kampanya fırsatlarının karşılaştırması aşağıdaki adresten takip edilebiliyor. En uygun adsl kampanya fiyatları ve modem hediye seçenekleri tablodan karşılaştırabilirsiniz.

Yukarı Dön
musa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı musa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsl Kampanya Karşılaştırması TÜM İNTERNET
    Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-09 Saat 18:48
slm ben bı kac gun once online olarak tarifemi limitsize geçirme başvurusu yaptım acaba geçip geçmediğini nasıl anlayabılırız..?
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 415
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsl Kampanya Karşılaştırması TÜM İNTERNET
    Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-09 Saat 19:10
Türk Telekomdan sizi arayacaklardır SINIRSIZ Paketi geçtiniz diye.Ama dayanamam merak ediyorum diyorsanız 444 0 375 nolu telefonu arayarak adsl bağlı olduğu telefon numarsıyla hangi pakette olduğunuzu öğrenebilirsiniz.
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
musa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı musa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsl Kampanya Karşılaştırması TÜM İNTERNET
    Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-09 Saat 11:46
Dün aradım sordum başvurumun kabul olmadıgını nedeninin kampanyalı 2mps kullandıgımı  söylediler tarifemi değiştirmek için kampanya süresinin dolmasınımı beklicem..? birde dün bana şöyle bi mail geldi ;

Basvurunuz alinmistir. Telefon hatti sahibinin kimlik fotokopisini yukarida bilgileri bulunan çözüm ortagimizin Faksina veya E-Posta adresine Adsl Telefon numaranizi ve geçmek istediginiz TTNet Adsl tarifesini de yazarak göndermeniz gerekmektedir. Kimlik fotokopisini gönderdikten sonra, telefon ile teyit aliniz..

Kampanyadan yaralandıgım için mi böyle birşeye gerek duyuluyor..?

Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsl Kampanya Karşılaştırması TÜM İNTERNET
    Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-09 Saat 16:26
Kampanyalı ADSL Tarifesini kullanıyorsanız Tahhahüt süresinin dolmasını beklemeniz gerekir.Gelen mailde bir karışıklık vardır sanırım çünkü kampanyalı kullanıyosanız tarifenizi değiştiremessiniz.Nereden başvuruda bulundunuz?
Yukarı Dön
musa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-09 Saat 20:55
bu siteden başvurdum 3-4gun oncede ttnet sitesinden başvurmustum ama maıl bu sıteye basvurduktan sonra geldı peki kampanyayı ıptal etme gıbı bı sansım yokmu?4.ayda bitiyo ozamna kadar beklıcekmıyım?
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-09 Saat 21:02
İptal edebilirsiniz fakat ücret keserler buda hiç iyi bir durum olmaz.4.aya kadar beklemek zorundasınız ama ücret sorun değil onu öderim sınırsız pakete geçerim diyorsanız 444 0 375i arayın.
Yukarı Dön
musa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-09 Saat 21:15
ucret onemli değil miktarı onemli ne kadarlık bi kesim olur?
Yukarı Dön
bulent Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı bulent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsl Kampanya Karşılaştırması TÜM İNTERNET
    Gönderim Zamanı: 18-Eylül-09 Saat 15:27
ücret kaplusuz modemse 200 tl ye yakın olur kaplolu modemse 140 tl filan olur. Ama neden ttnet olsunki ttnette

ttnetin 4 gb kotalı paketi 29 tl ama gerçekte öyle değil 49 tl dir. Neden mi ?
27 tl bağlantı ücretini bir başata alıyorlar o ayrı
sabit telefon ücreti aylık minumum 20 tl + aylık adsl ücreti  29 tl = ettimi 49 tl.

Yukarı Dön
nrmnsyr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı nrmnsyr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsl Kampanya Karşılaştırması TÜM İNTERNET
    Gönderim Zamanı: 04-Aralık-09 Saat 17:33
iyi gunler ben 2 aralık 2009da tarife değişikliği yaptım..o gun bir arıza oldugu söylendi suan baktıgımda hala tarifem değişmemiş ne zaman değişeceği hakkında bir bilgi alabilir miyim beni aramadılar değişip değişmediğiyle alakalı olarak.. daha öncede tarife değiştirdm aynı gun içinde değişti..bir de sınırlı tarifeyi kullanrken on gun içinde kota 4 gb yi aştı msn den başka hiç bir şey kullanmadıgımız halde.. video bile izlemedik...bu yuzden bu ay sınırsız tarifeye geçtik...iyi gunler dilerim
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 04-Aralık-09 Saat 22:35
Santraldan kaynaklanan sorunlar olmuş olabilir 444 0 375i arayarak arıza kaydı bırakın.
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,141 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama