ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl ve Internet Servis Sağlayıcıları > TTNET
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

TTNet Vitamin Yarışması

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1184
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNet Vitamin Yarışması
    Gönderim Zamanı: 21-Mayıs-08 Saat 14:17

TTNet  Vitamin Yarışması

TTNetVitamin Yarışması

İNTERNET ÜZERİNDEN HEM EĞLEN HEM ÖĞREN. 

Vitamin'i bol, faydası bol, hediyesi bol!

Milli Eğitim Bakanlığı ve TTNet işbirliğiyle, İnternet üzerinden yapılan TTNetVitamin Yarışması başladı! İlköğretim 6-7-8. sınıfta okuyorsan, bilgine hızına güveniyorsan hemen tıkla, yarışmaya katıl!

20 Haziran 2008'e kadar yarışmaya katıl, en hızlı öğrencilerden biri sen ol, birbirinden değerli hediyelerden kazan. 6 kişiye İngiltere seyahati, 12 kişiye NASA'ya bağlı Uzay Kampı ziyareti, 120 sınıfa Eğitim Destek Paketi (Akıllı Tahta + Bilgisayar + Yazıcı), 120 kişiye Dizüstü Bilgisayar, 1200 kişiye 1 yıllık Ücretsiz TTNet ADSL aboneliği, 12000 kişiye TTNetVitamin Eğitim Paketi aboneliği.

Haydi durma, Türkiye'nin en faydalı İnternet yarışmasında yerini al, hemen tıkla göster kendini!

Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 457
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNet Vitamin Yarışması
    Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-13 Saat 17:56
TT NET VİTAMİN 2014 öğretim yılı için yeni kampanyaları ve güncel fiyatları hakkında web sitemizdeki ilgili bölümden vitamin hakkında bilgi ala bilirsınız
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama