ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1 234

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Flu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı Flu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-09 Saat 21:07
Hmm anlıyorum o zaman yapcak bişi yok beklicez Stern%20Smile bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
Yukarı Dön
Flu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Flu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-09 Saat 21:11
Peki ben şimdi kotayı istediğim kadar geçsem sabit 60 mı gelecek eğer öyleyse geçtiğim kadarı bidahaki ayın faturasına yansır mı ?
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 436
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 28-Ağustos-09 Saat 00:01
SINIRLI ADSL Paketinde 4GB 29Tl ödersin.Geçtiğin her 1GB Kota aşımında Faturana 10tl ek ücret gelir.4GB 29Tl,5GB 39Tl,6GB 49Tl,7GB 59Tl kotanın 2 katından fazlasını geçersen gene 59 lira gelir.Fakat adsl hızını 512kbsden aşağıya düşürürler.
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
yaren2023 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
  Alıntı yaren2023 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 01-Eylül-09 Saat 12:09
doğru söylediniz ben limitsize gectim aynı gun gecert umarım
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Alıntı yaren2023 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 01-Eylül-09 Saat 12:10
doğru söylediniz ben limitsize gectim aynı gun gecert umarım
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 01-Eylül-09 Saat 12:11

<>ATAM

Atam sen de küçüktün
Sonra büyüdün.
Çalışkan ve aydın
Büyük bir kimse oldun.

Senin çalışkanlığın
Dünyaya yayıldı.
Türk milleti seni 
Her yıl andı.

Nasıl olur anlamamak,
Kolay mı bu yurdu kurtarmak?
Kurtardığın için bu yurdu
Seni anıyoruz her an

Kalbimdesin her zaman 
Kabrinde rahat uyu ATAM.

emre kınay
Yukarı Dön
angaraliyiz_angara Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı angaraliyiz_angara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 29-Eylül-09 Saat 19:56
 arkadaşlar ben günde 4 vey 5 bazen 6 saat nete giriyorum buda aralıklarladır...henüz 15 gün olmasına rağmen kota 6.300gb olmus..bana göre bunun olması imkansız...telekom müşteri hizmetlerini aradım bana 131 mgb görünüyor kotan dedi ama ttnet adsl kota sorgulamada 6.300gb görünüyo.hangisi doğru.ayrıca sunu belirtiyim ben msne bağlanmam bağlansam bile 2 dakikadır.video izlemem izlersemde izlediklerim 10 saniye. facebooktan şimdiye kadar izledim video sayısı 15 günde toplasam 10 tanedir sürelri 3 dakika felandır...virüs etkiler diyorlar ben buna inamam..!!!öncedende aynı sekilde kullanıyorduk neden bole olmuyorduda simdi bole..acaba eskideki virüsler cokk iyimser simdikiler kötümsermi...ayrıca bu forumu ttnet acmıs.acmıslarsa mecburen  cevap vermeleri de gerekir.KOTALILAR SİZE TEK BİR SEY SOLEMEK İSTERİM KESİNLİKLE SINIRSIZA GECMEYİN BU TELEKOMUN CAYDIRMASIDIR KOTALILARIN SINIRSIZA GECMESİ İÇİN...faturamı bekliyorum fazla gelmesi halinde aynen savcılığa gidiceğim...
Yukarı Dön
mehmet045 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mehmet045 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 02-Ekim-09 Saat 15:55
merhaba ben sınırlı 4gb kulanıcısıyım,fakat 2 günde 14 gb kullandığımı gösteriyor bu neden olabilir?? daha önce böyle birşey başıma gelmedi.yardım edebilirmisiniz??DeadDead
Yukarı Dön
blue Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı blue Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 16-Ekim-09 Saat 00:32
1 aydır internet baglantım yok pc kapalı modem kabloları cekilmiş durumda eve sinyal gelmiyor dendi teknisyenler tarafından ama şu anda kotam 10 cb gecmiş durumda adsl müşteri danışmanı şu anda netiniz acık ve sinyal alınıyor dedi ama o anda pc kapalı ve modem kabloları cekilmiş durumdaydı ve formda şu anladım bu sorulara nedense admin cevap vermiyor şakınlık verici bir durum anlamadık 
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 16-Ekim-09 Saat 11:47
ttnet kafasına göre davranıyor 
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 16-Ekim-09 Saat 11:48
mahkemeye vermek ten baska caren yok 1 yıl sürer mahkeme yanlız 
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 16-Ekim-09 Saat 11:49
tabi mahkemeye en az 5 binlira avukat parası harcarsın haklı çıkarsan 5 katını tazminat alırsın 
emre kınay
Yukarı Dön
güçlü_18 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı güçlü_18 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 16-Ekim-09 Saat 20:27
arkadaşlar bende 6 ay önce aynı dertten muzdariptim smile adsl ye geçtim.ilk önce biraz tereddüt ettim ama şu an çok memnunum.türk telekom çaktırmadan çakıyor..
Yukarı Dön
neslitopcu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı neslitopcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 01-Aralık-09 Saat 12:29
Arkadaşlar bu kota aşımı olan aarkadaşlar sorunu nasıl çözümlediler. Benim de internetimde 3 aydır kota aşımı oluyo çıldırıcam, pcyi virüde karşı tarattım, modem şifrelerimi değiştirdim, wirless antenini söktüm ama gene çılgın gibi kota yiyo anlamadım ben bu işi? 4 günde 2 gb kota artmış hiç kullanılmadığı halde. çözüm bulan arkadaşlar varsa ( limitsiz pakete geçiş dışında) benimle paylaşabilirler mi?
Yukarı Dön
herbalife Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı herbalife Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 25-Ocak-12 Saat 23:19
Bilgiler için çok teşekkür ederim. Bu olay benim başıma geldi. Faturam yeni gelmişti, kotamı sorguladığımda faturam yeni gelmesine rağmen kota aşılmış görünüyordu. Hemen virüs taraması yaptım. Virüs bulaşmış, buldum ve temizledim. İnşallah düzelmiştir. Bekleyip göreceğim.
Herbalife Ürünleri
Yukarı Dön
fundeep Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı fundeep Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-12 Saat 00:29
nenen ölsün ttnet diyesim geliyor şu dakikalarda az önce kotamı kontrol ettim ve birden nasıl oluyorsa 23 gb a yükseldiğini gördüm hemde 5 gündür modemim kapalı olmasına rağmen ha kapatmadan öncede 5gb olan kullanıma eklenmiş bu 23 gb!!! Birileri bana bunu ya açıklasın ya da gerçekten tüketici hakları için ben devreye geçeceğim
Yukarı Dön
whatislove Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
  Alıntı whatislove Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 03-Ağustos-12 Saat 05:04
4440375 TTNET i arayarak bu durum için şikayet kaydı verin, kota detaylarınız incelenir ve hata varsa düzeltirler, hata yok derlerse sabit hattan ya da cepten 7/24 hizmet veren 175 i arayarak tüketici hakları çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.
Yukarı Dön
drygndgd Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı drygndgd Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 22-Haziran-14 Saat 18:35
8mb 12 gb limitli internet kulanıyorum son 6 aydır sürekli kota aşımı yaşıyorum bilgisayarımı formatladım wifi şifresini 20 günde değişiyorum modem arayüzünden modeme bağlananları görebiliorum hattıma girilmiyor 20 haziran2014 kotam 5 gb iken 21 haziran da 21.3 gb olmuş ttnete şikayette bulundum kullanmışsınız deniliyor 24 saat bile olmadan bu 2007 model bilgisayarla bunu nasıl yapmış olabilirm mantık akıl fizik kurallarına aykırı değil mi bunu nasıl çözebilirim lütfen yardım edin kullanmadım zamanlarda modemi kapatıyorum pc fişten cekiyorum o derece paranoyak oldum delirmek üzreyim
dry
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 545
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KOTANIZ SEBEPSİZ YERE SÜREKLİ YÜKSELİYORSA!!!
    Gönderim Zamanı: 22-Haziran-14 Saat 22:26

internette film seyrediyor musunuz? 

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,093 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama