ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1 2345>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 436
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 23-Eylül-09 Saat 15:16
İnternete yeni mi basvurdunuz?
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
muratt18 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı muratt18 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 23-Eylül-09 Saat 15:49
Orjinalini yazan: muratt18

iyi akşamlar.. adsl tarifem şu şekiilde   ERISIM SEKLI : ADSL
                                                            TARIFE TIPI : NET LIMITSIZ
                                                            ERISIM HIZI : 8192 Kbpse kadar
                                                            KAMPANYA : Hızlı Internete Merhaba Kampanyası

3 ağustosta abone oldum. bugün netten faturama baktım oda şu şeklde:

bu kabarık faturanın sebebi nedir acaba??

bunun sebebi nedir acaba??
Yukarı Dön
metinyurt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı metinyurt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 25-Eylül-09 Saat 14:58
ben ttnet abonesiyim.limitli 4 gb 1024/256 Kbps olarak katılıdım
yaklaşık 3 yıl felan aboneyim.ama neolduysa ağustos faturam 26 tl gelceğine 56.75 geldi.bana yardım eder misiniz??????
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 25-Eylül-09 Saat 16:35
4gb olan ADSL Kotanızı geçmişinizdir.Geçtiğiniz her 1 gb için fazladan 10 Tl ödersiniz.
Yukarı Dön
puha82 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı puha82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-09 Saat 13:53
Muratt18 ile ayni sey benim de basima geldi.
02.09.2009 da limitsiz tarifeye gectim.e-faturamda en son ayin 2sine dair mb bilgisi var sonrasinda kesin limitsizim ki bunu daha once kontrol ettim.ama yine de telekom bir supriz yapmasin diye adsl yi sinirli tarifede gibi kullandim.ve buna ragmen bu ay 70 tl fatura gelmis.bu arada oncesinde 4gb sinirli 29 tl lik paketteydim.
Faturadaki kullanim ucretleri soyle:

Aylik erisim ucreti 39.84
Kismi aylik erisim ucreti 16.84 (2 gun icin 17 tl mi almislar yani?Bu 17 nin aciklamasi nedir?)
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 24-Ekim-09 Saat 15:58
O 2 günlük değil 02.09 da geçtiniz ya 28 günlük kullanım ücreti+10.AY Kullanım ücreti 70 TL olarak ADSL Faturanıza yansımıştır.
Yukarı Dön
puha82 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı puha82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-09 Saat 17:20
Biz hep bir onceki ayin faturasini oduyor degil miyiz? yani benim odedigim fatura eylul ayinda kullandigim internetin faturasi? siz +10.ay yani ekim kullanim ucreti diyorsunuz?
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 24-Ekim-09 Saat 21:12
Evet ayın başında geçmediğiniz için ADSL Paketine o ayın faturası gelmez 2 aylık fatura yansır dikkat edersiniz eylül ayında fatura gelmemiştir şu an ödediğin o fatura eylül+ekim
Yukarı Dön
recctum Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı recctum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 13-Kasım-09 Saat 15:10
Merhabalar;
benim sorum şu ben 4gb kotalı tarifedeyken, 3.10.2009 tarihi itibari ile netlimitsize geçtin 49 tl olana. ama kasım ayında 70 tl lik bi fatura geldi. ttnete açtım sordum ayın kasımın 15  inden  sonra ara diyo. biri bana bunu açıklayabilirmi.
Yukarı Dön
ahmet424 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ahmet424 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 22-Kasım-09 Saat 17:02

NET4 8 megabit ilk 6 ay 19,99 tarifesine üye oldum ve ilk ay faturam 39,50 geldi. Her ay böyle mi gelecek.

Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 24-Kasım-09 Saat 17:56
Hat Aktivasyonu ve birkaç hizmet için ilk ay böyle bir miktar gelir bidahaki ay düzelecektir.
Yukarı Dön
can57 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı can57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 01-Aralık-09 Saat 12:34
mrb ben sizlere bir şey sorucam 2009 aralık ayı toplam upload:4.458.729(4.252 mb) , toplam download:24.814.033(23.665 mb). fatura ücreti ne kadar gelir acaba yardımcı olursanız sevinirim.ii günler
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 01-Aralık-09 Saat 16:20
Kullandığınız ADSL Tarifesi nedir?
Yukarı Dön
erdal71 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı erdal71 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 19-Şubat-10 Saat 20:23

ben erdal özçam,engelliym.hayattan sıkılmamam için evde adsl i.nete bağlandım ocak aydan başladım.eve     gelen telekom memuru 29 tlden +bağlanma ücretide 6 taksit.yani     heray  34 tl geelir dedi.aylık 4 gb sınır verildi.
buay fatura 77 tl 50 krş.
ocak ayı ben kotayı aşmadım.kota sorgulamadan öğrendim.kotayı aşmadığım halde .
neden fazla ücret geldi bana llütfen cvb gönderiniz saygılarmla arz ederim..
erdal-engelli
Yukarı Dön
yamaha1100yzf Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı yamaha1100yzf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 02-Haziran-10 Saat 00:22
Orjinalini yazan: c.alkan

ARKADAŞIM KOTA HER AYIN 1'inde SIFIRLANIR!!!!!!

biraz araştırın ve öyle msj yazın artık!!!

Buraya sırf sana cevap yazmak için üye oldum. İsminin altında mod yazıyor sana nasıl modluk verdim anlayamıyorum. Kota her ayın birinde sıfırlanmaz. Sıfırlanıyormuş gibi görünüyor ama hangi tarihte üye olduysanız o tarihte sıfırlanız kotanız..Aşmadığınız halde aşmış gibi fatura gelirse takibini yapın üye olduğunuz tarihten itibaren sıfırlanıyor.Site yöneticilerine sesleniyorum bunun gibileri mod yapmayın biraz insaf
Yukarı Dön
ondoganay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ondoganay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 17-Temmuz-10 Saat 22:58

merhabalar...

Ben haziran ayının evime yeni telefon bağlattım, telefonu bağlattığım gibi 5x15 tl sınırsız bağlantı paketine üye oldum.. üye olurken bütün maddeleri tek tek okudum ve ttnet yetkilisi ile bütün detayları tartıştım... ilk 5 ay boyunca faturamın kesinlikle 15 tl üzerinde olmayacağı ve sadece 2 tl modem ücreti ekstra olacağını öğrendikten sonra üyeliğimi başlattım...

Bugün süpriz bir şekilde ilk faturamın 69,75 tl olduğu telefonuma mesaj olarak geldi...

ttnet'i aradım ve bana yapılan açıklamada ilk aydan sonra 15 tl ödemeye başlayacağım söylendi... dolayısıyla ilk ay peşin olarak faturalandırılan 49 tl + 15 tl bu ay ve modem ücretleri ile birlikte 69,75 tl...

şu anda kendimi dolandırılmış his ediyorum... kısaca ttnet önödemeli olarak hizmet vermekte ve bu bahanenin arkasına saklanarak benden 1 aylık kullanım karşılığında 69,75 tl ödeme almaya çalışmakta... bu tarz bir açıklama bana daha evvel yapılmış olsaydı yinede türk telekomdan internet hizmeti alacaktım... ama şu anda daha ilk aydan interneti iptal edip hatta ve hatta cezasınıda ödeyip uydunete geçmeyi düşünüyorum...

ilk aydan itibaren ve önödemeli gibi kelimelerin ardına saklanıp insanları kelime oyunları ile dolandıran bir kurum ile daha fazla işim olacağını zan etmiyorum...

Son kararımı pazartesi günü bağlantıya başvurduğum şubeden aldığım cevaba ve esnekliğe göre vereceğim...

Bu ülkede kurumlar bile bu derece dolambaçlı yollara başvururken insanların doğru ve dürüst olmasını bekleyen zihniyetlere yazık diyorum....

Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 17-Temmuz-10 Saat 23:26
Öncelikle şunu belirtmek isterim forum yardım amaçlı açılmıştır türk telekomla alakası yoktur.Gelelim ilk faturaya ADSL Faturanızın fazla gelmesinin sebebi başvurduğunuz tarih önemlidir örneğin ayın ortasında adsl bağlattıysanız 20 günlük+1 ay bedeli gelir.15 Tl+yarım ay ordan ek ücret gelmiştir.İlk ayda aktivasyon ücreti ve kısmi bedeller var onlarla beraber böyle bir fatura gelmiştir.Başvurduğunuz yerde bu detayları söylemiş olmaları lazım ne yazıkki müşteriler tam bilgilendirilmiyor bu konu hakkında.
Yukarı Dön
isilarabaci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı isilarabaci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-10 Saat 10:23
Ya benim kotam 4gblik ama ben temmuz aynda 3,865 gb kullandm ama e-fatura da 57tl gözüküyor.normalde 26 tl geliyor.neden benim faturam 57 tl geliyor ve ben haksız kazanç ödemek zorunda kalıyorum!!Confused
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 1994
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-10 Saat 20:53
Orjinalini yazan: isilarabaci

Ya benim kotam 4gblik ama ben temmuz aynda 3,865 gb kullandm ama e-fatura da 57tl gözüküyor.normalde 26 tl geliyor.neden benim faturam 57 tl geliyor ve ben haksız kazanç ödemek zorunda kalıyorum!!Confused

Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.

Onlineye girerek exstre almanızı istiyorum.Bu tablo karşısında endişeleriniz giderilecektir.
Daha fazla detay için müşteri hizmetlerini arayarak bilgilenebilirsiniz.
iyi akşamlar
Yukarı Dön
thethunderbolt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 26
  Alıntı thethunderbolt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 03-Ağustos-10 Saat 12:59
Orjinalini yazan: isilarabaci

o ayki faturanın ekstresini  koyarsanız yardımcı olmaya çalışırız böyle bi şey dememiz pek mümkün değil...
>>>Paylaşılmayan bilgi bilgi değildir <<<<
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama