ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <12345>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Mustafa456 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı Mustafa456 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 19-Aralık-08 Saat 01:03
mrb ben 4Gb limitli smıle adsl abonesiyim ... smıle adsl kota hesaplamadan aylık kotamı takip ediyorum kota hiç aşmadığı halde 61 YTL telefona msj geliyo faturada yollamıyolar .mesela Ekim ayında 2gb toplam dowload kota 60 ytl ödedim .Ve 1 ay dolmadan borç yazıyolar mesela bu ay 16 sında geldi bunun nedeni nedir yardımcı olurmusunuz lütfen aboneliğimden beri 30 ytl anlaştık hiç 30 gelmedi hep 60 ödüyorum ttnet dahamı iyi ??neyapmalıyım Lütfen bilgi verin  
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1238
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 19-Aralık-08 Saat 09:29

Müşteri hizmetlerinden kotanı öğrenebilirmisin yada adslkota.ttnet.net.tr adresinden güncel kota bilgileriniz öğrenebilirsin.

ADSL Başvuru
Yukarı Dön
Mustafa456 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Mustafa456 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 19-Aralık-08 Saat 23:29

kotamı düzenli takip ediyorum 4gb üzerine çıkmadığı halde yüksek faturalar geliyor

Aylık Transfer Bilgileri
Yıl Ay Toplam Upload Toplam Download
2008 Ekim 670.602.693
 (639,537 MB)
2.160.991.634
 (2,013 GB)
2008 Kasım 3.469.098
 (3,308 MB)
4.001.826
 (3,816 MB)
2008 Aralık 594.478.637
 (566,939 MB)
3.791.416.339
 (3,531 GB)
tabloya göre ekim ayında 55.40 YTL geldi daha aralık ayı bitmeden 51.28 geldi 16.12.2008 tarihinde sizce normalmi? eylülde61 ağstostada 64 ödemiştim
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1238
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 19-Aralık-08 Saat 23:33
Smile adsl müşteri hizmetlerinden fatura detaylarını öğrenmelisin. Kota aşımı yok gibi birşey. okadar gelmemesi lazım.
ADSL Başvuru
Yukarı Dön
hacı Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı hacı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-09 Saat 03:59
iyi geceler..özellikle bişe soracam...bana smle adsl 3 ay 14,99 dediler..baglantı ucreti yok,kurulum bedava  iyide (TEKNİK SERVİS ) NE OLUYOR...45 ytl fatura geldi..ooda  sadece MYNET  te  hokey oynuyom...msn kullanıyom..tek yaptıgım iş bu...bu fatura da neyin nesi...Anlamadıgım mynettte hokey çok mu  kota aşırıyor..bilgilendirirseniz  sevinirim....Angry

ya daha öncede ttnet kullanıyordum...2 ay üst üste 65 ytl faura geldi.../(İPTAL ETTİM)..özellikle ben video,film,müzik,resim,,,indirmem,,tarzım degil...ama ŞİMDİ 2 Cİ AYI BEKLİYOM BUDA BOLE OLURSA,ÖNCE SMİLE ADSL ALDIM ADMI  BULACAM....Angry

YA ARKADAŞLAR ((MYNET)) TE HOKEY OYNAMAK KOTO AŞIMINA UGRAR MI...İNTERNETTE TEK YAPTIGIM BU..BİDE MSN(KAMERA BİLE AÇMIYOM)..NE DEN FATURALAR YÜKSEK GELİYO...Angry
hi
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 345
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-09 Saat 05:04
faturanızın neden çok geldiğini öğrenmek için 444 0 375'i arayınız..
Yukarı Dön
ejdmrt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ejdmrt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 17-Ocak-09 Saat 16:38
benim öğrenmek istediğim bir soru var

ben 4 gb lık sınırlı internet kullanıcısıyım bu güne kadar naptımsa hiç kotayı aşamadım ki sabaha kadar nette olmama rağmen ve hemen hemen her ay mp3 indirdim ve hiç kotayı aşmadım.

bu ay faturam elime geldiğimde ilk defa kotayı aştığımı gördüm ki bu ay daha öncekilere nazaran daha az intenette kaldım. 2gb kadar ve 51 lira fatura geldi.

bende airties modem var ve onda kota miktarını gösteriyo ttnetin de kota kullanım miktarına bakıyorum ve arada gayet alakasız sonuçlar var benim öğrenmek istediğim bu ikisi arasında fark olmasını kabul ediyorum fakat 2.gb fark biraz fazla değilmi

yoksa cem yılmazın reklam ücretini bizmi ödüyoruz hayır biz ödüyosak bizim eve gelsin burda stend up yapsın sonuçta parasını veriyorum dimi...
Yukarı Dön
kurusogan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kurusogan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 18-Ocak-09 Saat 18:23

AYLIK ADSL ÜCRETI 36.84

KULLANIM ÜCRETI ARALIK-2008 24.25

Katma Degerli Servis/Hizmet Ücreti* 2.55

Katma Degerli Servis/Hizmet Indirim Ücreti* 2.55

ÖDENECEK TOPLAM

81.25

4gb limitli tarife kullanıyorum 81.25 tl hesap geldi kotayı ne kadar aşarsam aşayım 61.25 gelmesi lazım yardımcı olurmusunuz lütfen
Yukarı Dön
thethunderbolt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 26
  Alıntı thethunderbolt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 31-Ocak-09 Saat 13:40
arkadaşım 16 sında üye olduysan 4 gb lık kotan olmuyor yani 14 günlük kullanıyorsun .. indirim varsa ayın birinden sonra başlıyor ne zaman üye olursan ol kota ayın birinde 00.00 da sıfırlanır ... bu kotayı geçersen bir sonraki ay ödersin kota aşım miktarını örneğin geçen ay geçtin bu ay 29 +kota aşım miktarı(geçen ay geçen kota)... 
>>>Paylaşılmayan bilgi bilgi değildir <<<<
Yukarı Dön
dessiris Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı dessiris Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 22-Şubat-09 Saat 22:00
selam,
daha önce benzer sorunu yazan olmuş ama cevap vermemiş kimse.
1024 limitsiz adsl kullanıcısıyım. geçen ay 3aylık toplam borç ve gecikme fazileriyle beraber fatura bedelimi ödemiştim. ancak bu ay gelen fatura 59tl görünüyor. gecikme faizi değil de gecikme bedeli yazmışlar. afedersiniz bu faizin faizi mi oluyor??. ben neden daha son ödeme tarihim gelmediği halde 44tl yerine 59tl ödemek zorunda kalıyorum. önceki faturaları dikkatli takip etmediğimden bu ayki olaydan sonra diğerlerine tekrar göz attım, borcum olmadığı halde kimi aylar yine olması gerekenin çok üstünde gelmiş. faturamda katma değer vergisi 8.07tl diyor, özel iletişim vergisi 6.73tl diyor ilaveten. bu nedir?.. soyguna mı maruz kalıyoruz? bununla ilgili dilekçe örneği olan var mı elinde? ya da direkt müdürlüğe gidip şikayeti oraya mı yapıyoruz?. yardımcı olursanız sevinirim.
Yukarı Dön
matem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı matem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 29-Nisan-09 Saat 14:55
mrb ayın 21 inde  ilk faturam geldi tarifem limitli 4 gb ... 45,50 lira geldi bana neden öğrenebilirmiyim.. hesaplarıma göre 4 gb 125 mb kadar aşmışım ama bu kadar olmaz heralde...
Yukarı Dön
tufandeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı tufandeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 02-Mayıs-09 Saat 12:38
slm benim kota bilgilerim download 70,20 gb upload 3,20 henüz 1mayıs ama kota bilgilerim böle yardım edin teşekkürler
Yukarı Dön
tufandeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı tufandeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 02-Mayıs-09 Saat 12:39

kotam sıfırlandı ve hemen ardından 70,20 gb oldu yardım edermisiniz

Yukarı Dön
James Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı James Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 17-Haziran-09 Saat 12:37

SELAM ARKADAŞLAR ;

BEN 1 MBPS LİMİTLİ 4 GB PLUS 3 AY İNDİRİMLİ KAMPANYA ABONESİYİM .. BENİM SORUNUM ŞU ;
20 MAYIS 2009 DA ABONE OLDUM,
BANA GELEN 29 HAZİRAN  SON ÖDEMELİ İLK FATURADA ÖDENECEK TUTAR 45.50 ..  İNDİRİMİ EKLERSEK 78.95 OLUYOR FATURAYA GÖRE ..

FATURADA GELEN DİĞER BİLGİLER ŞUNLAR ;

Aylık Erisim Ücreti 23.58

Önceki Aya Ait Kullanım Ücreti 9.43

Kota Asım Ücreti MAYIS-2009 8.82

Baglantı Ücreti 27.12

Indirim Tutarı(-) 7.33

KOTA BİLGİLERİM ;

Son Gelen Kayıt Zamanı 16-06-2009 22:05:50
Bağlantı Yapılan IP Adresi 88.230.71.16
Aylık Transfer Bilgileri
Yıl Ay Toplam Upload Toplam Download
2009 Nisan 0
 (0 Byte)
0
 (0 Byte)
2009 Mayıs 258.741.209
 (246,755 MB)
2.694.530.938
 (2,509 GB)
2009 Haziran 724.353.988
 (690,798 MB)
4.028.118.598
 (3,751 GB)

şeklindedir.Faturada sadece mayıs ayı ayrıntı bilgileri var.Yani sadece mayısımı ödüyorum  bu faturayla.

Sizce bu fatura normal gelmesi gereken faturamı ? Yardımlarınız için teşekkürler..
Yukarı Dön
wolfwolf Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı wolfwolf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 23-Temmuz-09 Saat 22:43
bunun Türkiyede tek bir acıklaması vardır oda kazıklanmak baska hic birsey olamaz
Yukarı Dön
Ömer_Mehmet_BJK Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı Ömer_Mehmet_BJK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 19-Ağustos-09 Saat 16:36
Evet Benim Modem Hatalıydı Aradım Turk Telekomla GOrusun Dedi Soktum Goturdum Modemi Adamlar Dedi Bu Virus Kaynıyor Her Girilen Sitetyi Tekrar Tekarar Kullanıyor
-eee Ne yapacaz
-Ben Size Yenisini Verem
Eve Gittim MOdemi Taktım Her Seyini Hazırladım İnternete Bi Girdim Jet Jet Maşallah LOL
Aşıgım_Ben_Sana_Demek_15_ Harf-Ama Ona Sadece Bir Sarılıp Opmek Harf Harcamaz...Kotayı Aşmaz xD
Yukarı Dön
ilaçs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ilaçs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-09 Saat 13:27
Orjinalini yazan: c.alkan

Bu durumda hiç vakit kaybetmeden 444 0 375'i arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz!!! Thumbs%20Up

uzunca süre bekledikten sonra ve bir sürü tuşa bastıktan sonra şu an bilgi veremediklerini söylediler.
son 2 aydaki faturam 63 ve 70 küsur. daha önceleri 26.5 ödüyordum. sabit modem. kotayıda aşmış olamam

jhbuvyftu
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 436
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-09 Saat 18:15
Orjinalini yazan: ilaçs

Orjinalini yazan: c.alkan

Bu durumda hiç vakit kaybetmeden 444 0 375'i arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz!!! Thumbs%20Up

uzunca süre bekledikten sonra ve bir sürü tuşa bastıktan sonra şu an bilgi veremediklerini söylediler.
son 2 aydaki faturam 63 ve 70 küsur. daha önceleri 26.5 ödüyordum. sabit modem. kotayıda aşmış olamam

26.5 ödediğine göre 4 GB SINIRLI ADSL Tarifiseni kullanıyorsundur kesin konuşma ADSL Kotasını geçmişsindir.Wireless Modem kullanıyosan şifren olmayıp ADSL Kaçak bağlananlar kotanı dolduruyo olabilir,Çok fazla film izleyip facedeki videoları izlemen görüntülü konuşma yapman ADSL Kotanı hemen dolduran şeylerdir.Bunların hepsi bi ihtimal bunları bi gözden geçirmeni öneririm.
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
muratt18 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı muratt18 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 22-Eylül-09 Saat 20:06
iyi akşamlar.. adsl tarifem şu şekiilde   ERISIM SEKLI : ADSL
                                                            TARIFE TIPI : NET LIMITSIZ
                                                            ERISIM HIZI : 8192 Kbpse kadar
                                                            KAMPANYA : Hızlı Internete Merhaba Kampanyası

3 ağustosta abone oldum. bugün netten faturama baktım oda şu şeklde:

bu kabarık faturanın sebebi nedir acaba??
Yukarı Dön
25896g Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı 25896g Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 23-Eylül-09 Saat 02:22
mrb benim eylül ayı kota 5,381 fln olmuş hesaplatıyorum ttnet ten 38,.. çıkyok ama fatura 55,50 geliyor nası oluyor o bana yardımcı olabilirmisiniz...limitim 4 gbConfusedConfused
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama