ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <12345 12>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mhakan78 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 22
  Alıntı mhakan78 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 01-Kasım-08 Saat 22:42
Orjinalini yazan: asi kartal

bu 49 ytl sadece ödeyecegim miktarmı yoksa 49+29=78ytl gibi bi faturamı gelcek

sabit ücret olan 49 ytl ödersiniz...
Yukarı Dön
xloader Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı xloader Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 07-Kasım-08 Saat 22:41
Merhaba.

Ben daha 2 gün önce ( 05/11/08 ) 1 mbps / sınırsız internete geçtim.

merak ettiğim şu; şu anda kota durumum 1.098.890.756 (1,023 GB). eğer 4 gb limit üstüne çıkarsam eski tarifemin ekstrası + 49 ytl'lik bir ücret mi ödeyeceğim yoksa bana söylendiği kadarıyla tarifem 24 saat içinde değiştirildiği için sabit 49 ytl olan parayımı ödeyeceğim ?

Teşekkürler.

Edit: limitli tarifede kota geçişinde mb başına ne kadar para ödenir ?
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 345
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 08-Kasım-08 Saat 03:13
artık sabit 49ytl ödeyeceksiniz...

limitli tarifede kota geçişinde 1GB = 10YTL'dir..
Yukarı Dön
komikadam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
  Alıntı komikadam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 08-Kasım-08 Saat 23:36
Orjinalini yazan: xloader

Merhaba.

Ben daha 2 gün önce ( 05/11/08 ) 1 mbps / sınırsız internete geçtim.

merak ettiğim şu; şu anda kota durumum 1.098.890.756 (1,023 GB). eğer 4 gb limit üstüne çıkarsam eski tarifemin ekstrası + 49 ytl'lik bir ücret mi ödeyeceğim yoksa bana söylendiği kadarıyla tarifem 24 saat içinde değiştirildiği için sabit 49 ytl olan parayımı ödeyeceğim ?

Teşekkürler.

Edit: limitli tarifede kota geçişinde mb başına ne kadar para ödenir ?

Benimde bu arkadaşla aynı sayılır bende 08.11.08 de 1 mbps / sınırsız'a geçtim ve bugüne kadarki yani 8 ine kadarki kullandığım kota 1,8 (1.800.000.000) Gb Felan bana bu ay sonu ne kadar Fatura Gelir? ve 8 ine kadar kullandığım 1.8 GB Fiyata bir etkisi olurmu? Birde Bundan Sonra Yaptığım Download Sınırsız Olarakmı işlenir... Teşekkürler...
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 09-Kasım-08 Saat 01:35
49YTL gelecek...

sınırsız download hakkınız başlamıştır gönül rahatlığıyla download yapabilirsiniz..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı komikadam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 09-Kasım-08 Saat 11:25
Teşekkür Ederim
Yukarı Dön
eLnin0 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı eLnin0 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 11-Kasım-08 Saat 10:21
Aynen Kardes Dediqin Gibi 4 GB Limitliden Aylık 49 YTL Limitsize Gecis yaptım 59 YTL Gelmis Peki Söyle Bişe Yapsam Limitsizden Tekrar Eski Tarifeye Gecis Yapmıs Olsam Aylık 29 YTL ye o zamanda Aynı Islem Gecerlimi Yani Fazla Para Ödemem Gerekirmi
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 11-Kasım-08 Saat 20:19
demekki 29YTL'lik tarife kullanırken kotanızı 1GB aşmışınız ve 10YTL iartı olarak faturaya yansımış..

sınırlıdan sınırsıza geçerseniz, geçtiğiniz gün sınırsız tarife hemen aktif olur..

sınırsızdan sınırlıya geçerseniz, bir sonraki ay sınırlı aktif olur..
Yukarı Dön
CAN37 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı CAN37 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 12-Kasım-08 Saat 23:52
Ben de Kasım ayının ilk haftasında 1024 hız 4 Gb Limitliden 1024 hız ve Limitsiz tarifeye geçtim. Fakat, ilk hafta içinde kotadan 1 Gb kullanmışım. Kasım ayı için  49 ytl limitsiz ücret + 1 Gb.lık harcama tutarı 10 ytl. = 59 Ytl borçlumu oluyorum. Bu arada telekomun adslkota sitesinden takip ediyorum. Limitsize geçtiğim halde Kotalı adsl gibi download yükselmeye devam ediyor. 1.800 Mb olmuş. Yoksa sınırsıza geçemedikmi daha?

Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1234
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 13-Kasım-08 Saat 09:23
40-45 ytl gibi bir ücret gelir ortlama. Limitsiz tarifeye geçtikten ay sonuna kadar olan sürede 49 ytl 'den kaç gün kullandıysan hesap edilerek faturalanmaktadır.
Limitsiz tarifedekilerde kullanım bilgilerini görebilirler . bu tarife ile ilgili bişey değildir.
ADSL Başvuru
Yukarı Dön
CAN37 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı CAN37 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 14-Kasım-08 Saat 03:15
Merol kardeşim.Verdiğin bilgiler için teşekkürler.
Yukarı Dön
cem5138 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı cem5138 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 14-Kasım-08 Saat 15:09

ben hepinizin önünde bu sitede emeği geçenlere teşşekkür ediyorum.Ben daha önceden soru sormuş ve cevap almıştım.Bana 49 ytl geleceği söylenmişti ve gerçektende gelen fatura 49.25 ytl idi.(0,25 ytl fark etti;))Böylece bir ay byunca tarifemin değimşmesini beklemedim. Bir kez daha böyle bir site kurduğunuz için teşekkür ediyorum...
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 14-Kasım-08 Saat 18:34
rica ederiz Thumbs%20Up
Yukarı Dön
titular Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı titular Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 26-Kasım-08 Saat 20:27
arkadaşlar benim de bir sorum olcak izninizle...ben bugün yani 26.11.2008 1 Mbps 29 YLT lik tarifeden 1 Mbps limitsiz 49 YTL lik tarifeye geçtim....bugün itibari ile kotam 4.8 GB olmuş....yani 0,8 gb aşmışım kotayı.....ve bügün sınırsız tarifeye geçtim....
1-sınırsız tarifeye bugünden itibaren mi yoksa aralık ayında mı geçeceğim?
2-sınırsıza geçtiysem artık istediğimi indirebilirim dimi? LOL
3-bugünden itibaren geçtiydem sınırsıza fatura durumu ve olcak?

yardımcı olduğunuz için şimdiden çok teşekkürler.....müsteri hizmetlerini aramaya kıl oluyorum da...fobi gibi bişey LOLLOL
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 27-Kasım-08 Saat 19:26
1- sınırsız tarife bugünden itibariyle geçerli olacaktır..
2- ewt
3- kotalı kullanımınızda yaklaşık 1GB kota aştığınız için (1GB = 10YTL) 8YTL gibi bir ücret gelecektir.. yani kasım dönümi faturanız 49YTL + 8YTL = 55 - 60YTL arası bir şey gelmeli..
Yukarı Dön
titular Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı titular Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 27-Kasım-08 Saat 21:11
kardeşim çok teşekkürler...Allah razı olsun....türk telekom müşteri hizmetlerinde önemli biyerlere getirmeli seni...LOLLOLLOL....referans olarak beni verebilirsin.....LOLLOLLOL
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 28-Kasım-08 Saat 12:08
rica ederim Smile
Yukarı Dön
erol_1982 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı erol_1982 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 28-Kasım-08 Saat 12:47
c.alkan kardeşim ya senin bilginde bir eksiklik var.(amacım karalamak değil bunu belirteyim) yada bu 444 telefon desteğindeki arkadaşlarda ben ayın 24 filan geçtim bana tel söylenen
Ayın 24 dek kullanılan internet + 25-30 arası içinse 49 ytl tam olarak alınacak, kota aşımım vardı 300mb onuda yazıyorum ben

24 ytl (filan tam emin değilim)+3+49 = toplam bana bu şekilde söylendi valla ,keşke ayın 1 de geçseydim diye düşündüm saçma bir mantık geliyor tabikide banada bu yazdıklarım ama aynı şekilde bana ne söylendiyse ben size onu aktardım.
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 29-Kasım-08 Saat 13:46
walla ben ADSL çıktığı günden beri kullanıyorum, toplamda 4-5 kere kotalıdan sınırsızageçiş yaptım, her geçişimde kotamı aşmamışsam sadece sınırsız tarifenin ücreti geldi..

sizin dediğiniz olay hat kapattırınca yapılır. mesela ben 13 kasımda uydunet'e geçtim, 14 kasımda ADSL'i kapattırdım 14 günlük kullanım ücreti olan 23YTL'yi kestiler ve 1 gün sonra hattım kapandı.. sizin dediğiniz olay ADSL'inizi kapattırıp tekrar başvuru yaparsanız geçerli olacak bir şey..

ben hiç bu tarz bir olayla karşılaşmadım ve ADSL kapattırma haricinde o güne kadar olan ücret artı tarife ücreti die bir şey de duymadım..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 29-Kasım-08 Saat 14:54
peki Bu uydunet nasıl birşey diğer firmalar gibi sorunlar çıkabiliyormu fiyatlarına baktım ama
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,141 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama