ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1 101112

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
uurrr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı uurrr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 02-Aralık-11 Saat 12:22
İyi günler, Netlimitsiz tarifesinden Net6 tarifesine geçmek istiyorum. Anladığım kadarıyla ayın ortasında geçiş yapanlar daha fazla ücrete tabi tutuluyorlar. Geçiş yaptıktan sonra en düşük faturayı görmek için hangi gün geçiş yapmak daha uygundur? Ayın başı mı, sonu mu, yoksa fatura kesim gününden önceki gün mü?
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 1994
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 04-Aralık-11 Saat 22:57
Orjinalini yazan: uurrr

İyi günler, Netlimitsiz tarifesinden Net6 tarifesine geçmek istiyorum. Anladığım kadarıyla ayın ortasında geçiş yapanlar daha fazla ücrete tabi tutuluyorlar. Geçiş yaptıktan sonra en düşük faturayı görmek için hangi gün geçiş yapmak daha uygundur? Ayın başı mı, sonu mu, yoksa fatura kesim gününden önceki gün mü?
Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz

Tarife değişikliğiniz gün itibarıyla geçerli olduktan sonra kalan günler güncellemesiylede tutarlarınız faturalanır.Ayın sonunda yaptırmanız size avantaj kazandıracaktır.Her ayın 25 de tüm hizmetler faturandırılır.Geçerlilik tarihi böyledir.Ayın ırtasında yaptırırsanız iki tarifeyide ortak hizmet güncellemesinden ödeme yaparsınız.
iyi forumlar
Yukarı Dön
yasinozdas Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı yasinozdas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-12 Saat 16:34
5.ayın 4 ü de tarifemi netlimitsizden 6 gb tarifeli ye geçirdim şimdi bana netlimitsiz faturası olan 59 tl fatura geldi bu tarife değişikliği bir sonraki ay uygulamaya geçeçekse ben bu ay kotamı 6 gb olarakmı kullanacağım yoksa limitsiz olarakmı.
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 1994
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDEN SONRA FATURA DURUMU
    Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-12 Saat 21:20
Orjinalini yazan: yasinozdas

5.ayın 4 ü de tarifemi netlimitsizden 6 gb tarifeli ye geçirdim şimdi bana netlimitsiz faturası olan 59 tl fatura geldi bu tarife değişikliği bir sonraki ay uygulamaya geçeçekse ben bu ay kotamı 6 gb olarakmı kullanacağım yoksa limitsiz olarakmı.
Merhaba,
Tarife değişikliğiniz geçerli olduğu tarihtir.Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerinden alıyor olacaksınız
iyi forumlar
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 101112

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama