ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1234>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
massacre2869 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı massacre2869 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 01-Kasım-09 Saat 23:58
Orjinalini yazan: kalfaoglu2002

Orjinalini yazan: massacre2869

ya ben 1 kasımda limitliden 1mbps limitsize geçtim ay sonuna 45tl lik fatura mı gelir yoksa sınırlının faturası mı gelir

bugün ben de aynı şekilde tarife değiştirdim. 45 liralık fatura geliyomuş. müşteri hizmetlerine sordum...

he o zmn rahat rahat download yapablrz
Yukarı Dön
massacre2869 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı massacre2869 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Kasım-09 Saat 00:09

ben de TTNET 1024/256 4 GB tarifesi kullanıcısıyım. kasım ayının başında limitsiz tarifeye geçmeyi düşünüyorum. 8 megabite kadar limitsizle, 8 Megabit limitsiz arasındaki farkı öğrenebilir miyim?

arkadaşım 49tl lik 8 mbps net 15 gb den downloaddan sonra net 1/16 ya düşüyo yani sen 15gbyi doldurduktan sonra senin net hızın 0,5mbps olacak
sağolasın. 
rica ederm
Yukarı Dön
kalfaoglu2002 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
  Alıntı kalfaoglu2002 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Kasım-09 Saat 00:12

ya ben 1 kasımda limitliden 1mbps limitsize geçtim ay sonuna 45tl lik fatura mı gelir yoksa sınırlının faturası mı gelir

bugün ben de aynı şekilde tarife değiştirdim. 45 liralık fatura geliyomuş. müşteri hizmetlerine sordum...

he o zmn rahat rahat download yapablrz
eğer TTNET bir yamuk yapmazsa rahat rahat download yapabiliriz.. Belli mi olur TTnet  bu Big%20smile şimdiden 1 GB oldu zaten Big%20smile
Yukarı Dön
yaren2023 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
  Alıntı yaren2023 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Kasım-09 Saat 13:29
ben 17 gb oluyorum 58 ödüyom 
emre kınay
Yukarı Dön
byalaattin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 13
  Alıntı byalaattin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 03-Kasım-09 Saat 13:16
Merhaba arkadaşlar benim sorum 8mb den 1 mb ye nasıl geçerim türk telekoma girttim yapmadılar 444 0 375 arayın dediler aradım ama onlarda 1 mb tarifesi kalktı dediler. EE şimdi ben ne yapacagım hattım 8 mb ye uygun degil suan bana 29 geliyor 8 mb nin faturası ama 1 mb 26 lira benim baglantım da 1 mb niye bana 29 geliyor.
türk telekom hattımı degiştirdi ama yine olmadı 8 mb imkansız dediler hattımın santrale uzunlugu 4.5 km miş şimdi ben bu şekilde devammı edeyim  ???? 
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kalfaoglu2002 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 03-Kasım-09 Saat 14:24
eğer kampanya ile bağlattıysan interneti, yani 2 yıllık sözleşme imzaladıysan paket yükseltme yapıyolar ama düşürmüyolar... Bildiğim bu. Ama kampanya dışındaysa müşteri hizmetlerini ara onlar anında tarife değişikliği yapar..
Yukarı Dön
Üye
Üye

Alıntı yaren2023 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 03-Kasım-09 Saat 14:53
sınırsız yap 
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 03-Kasım-09 Saat 14:53
sınırsız yaptım il kay 80 geldi sonra bir kaç ay düzensiz geldi sonra tektrar kotaya gectim 55 ödüyom işte bazen 57 
emre kınay
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 03-Kasım-09 Saat 19:35

ben de sınırsıza geçtim ama ayın 1 inde müşteri hizmetlerine sordum kasım ayı kullanım faturamın 45 geleceğini söylediler. yani tek fatura.

Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 03-Kasım-09 Saat 22:50

ben de sınırsıza geçtim ama ayın 1 inde müşteri hizmetlerine sordum kasım ayı kullanım faturamın 45 geleceğini söylediler. yani tek fatura.

hayırslın
emre kınay
Yukarı Dön
Aynebur Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı Aynebur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 20-Kasım-09 Saat 10:22
Merhaba,

Ben 8Mbps hızın büyüsüne aldanıp, 1Mbps limitsizi bırakıp, 8Mbps-"sözde"limitsize geçme hatasında bulundum.
Tabii ki 15GB sınırını kimse söylememişti.Cry
Henüz 1 aydır kullandığım 8Mbps-"sözde"limitsizden, 1Mbps"canımTongue" limitsizime geri dönmek istiyorum.
Belirttiğiniz adrese bunu bildirdim.
Geriye dönük tarife değişikliğinde problem olur mu?Shocked
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 436
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 21-Kasım-09 Saat 12:10
Bazen sorunlar çıkıyor Telekom Müdürlüğüne gitmeniz gerekebilir.
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
cmg Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cmg Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 04-Aralık-09 Saat 16:28
merhaba arkadaşlar yardıcı olursanız çok sevinirim

şu anda 2 yıllık sözleşme imzaladığım 1024-256 1mbit lik tarifem devam ediyor ve 2-3 hafta içinde bitmek üzere

şimdi ben bu tarifeyi 8mbit sınırsıza çevirmek istiyorum ama 2-3 hafta sonra sözleşme bitince nolucak aynen devam ettirebilecek miyim?
amacım bunu kapatmadan aktivasyon ücretinden kurtulmak bu arada 2 kişi kullanıcaz netlimitsiz tarifeyi kablolu modem ile bir sorun cıkar mı acaba??

yardımlarınızı bekliyorum..
Yukarı Dön
Aynebur Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Aynebur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 04-Aralık-09 Saat 17:47
Merhaba,
Değişiklik yapm
azsanız, aynı tarife devam eder.
Ben, 1mbitlik tarifeyi bırakıp 8 mbps net-limitsize geçtim. Ancak tavsiye etmem.
Çünkü artık limitsiz olmuyorsunuz. Aylık 15GB'dan fazla downloadınız oluyorsa, 512 kbps'ye hızınız düşüyor.
Yukarı Dön
cmg Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cmg Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 04-Aralık-09 Saat 17:50
o sorun değil benım için arkadaşlar kullanıyor 3 kişi gayet normal hızları

Yukarı Dön
Ademiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Ademiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 25-Ocak-10 Saat 20:13

Selam, ben 1 limitsiz kullanıcıyım.

Geçen gün 0530'lu bir telefondan (Turkcell'e ait hattan) bizi evi aramışlar.

Ve demişler ki 8 mbits bir paketimiz var, böylece hızınızı yükseltebilirsin. Bu değişikilik için aynı ücreti ödeyeceksiniz diye.

Kardeşim daha önce tembihlemiş idim. Bu tarifenin kotalı olduğunu bu kotadan sonrası hızını düşürdüğünü söylemiştim, kardeşim bunu sormuş.

Onlar da demiş ki o yeni kullanıcılar için, eski kullanıcılar için böyle bir kota yok deyip yanılmıyorsam yanıltıcı bilgi vermişler.

Benim kardeşime telefonda bir faks numarası verip hat sahibi babamın kimliğini gidip fakslamasını istemişler. Kardeşim fakslamış. 

Ben bunu daha yeni öğrendim, neyse dedim kendi kendime çok memnun kalmasam kendi eski tarifeme dönerim diye. 

Yalnız faks olayı kafama takıldı onu arayan numarayı kardeşimden istedim turkcell hatlı bir cep numarası olduğunu öğrendim. Dedim ki nasıl soruşturmadan kimliğin fotokopisini faksladın diye kardeşime çıkıştım. 

Bana dedi ki bir şey olmaz bir fotokopi ile birşey yapmazlar falan. 

0530 lu o numarayı aradım direk bir kadın çıktı "turktelekom iletişim servisi" falan dedi. Ben ise ona neden cep telefonu dedim ttnet bu hatları kullanmaz dedim, o da biz anlaşmalı kuruluşuz deyip bir şirket ismi verip telefonu kapadı. 

Ttneti aradım, numarayı verdim. Bizim böyle bir numaramız yok fakat çözüm ortağı olabilir dedi.Bir nevi tasdik etti gibi.

Olay öyle kaldı. Kadın kardeşime dediğine göre tarife değişimi Pazartesi yani bugün uygulanacak diye. Ama saat akşam 7 olmasına rağmen ortada tarife değişikliği yok.

Kısaca merak ettiğim konu "tarife değişikliği" fakslanan fotokopi kimliğiyle yapılabiliniyor mu, böyle bir uygulama var mı? 

Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 436
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 28-Ocak-10 Saat 21:49
Doğrudur böyle bir uygulama var Türk Telekom bayileri sizleri arayarak Tarife değişikliği hakkında bilgi verip gerekli evrakları alıp sizdende onayı aldıktan sonra bütün işlemleri yapıp istediğiniz tarifeye geçiriyorlar.
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
Ademiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Ademiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 29-Ocak-10 Saat 15:20

Eyvallah, cevabınız için teşekkürler.

Hattım geçenlerde bağlatıldı ama kabul edersiniz ki bu çok büyük bir güvenlik zafiyeti. 

Yukarı Dön
didemates Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı didemates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-10 Saat 14:19
ben bugün tarife değişikliği yapmak için net üzerinden başvurdum formu doldurdum fakat altında nüfus cüzdanı fotokopisini fakslarsanız işleminiz daha çabuk olacaktır gibi bi ibare vardı. ben fakslamazsam işlemim sarkacakmı yoksa onaylanmayacakmı onu merak ediyorum.

ayrıca net üzerinden yaptığım işlemi iptal ettirip telden başvuru yapmak istedim fakat bana eğer işlem netten onaylanmışsa bunu yapamayız dediler. lakin onaylansada fakslamam gereken belgeyi ben fakslamadıkça tarifem değişmeyecekmi?
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 1994
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-10 Saat 21:44
Orjinalini yazan: didemates

ben bugün tarife değişikliği yapmak için net üzerinden başvurdum formu doldurdum fakat altında nüfus cüzdanı fotokopisini fakslarsanız işleminiz daha çabuk olacaktır gibi bi ibare vardı. ben fakslamazsam işlemim sarkacakmı yoksa onaylanmayacakmı onu merak ediyorum.

ayrıca net üzerinden yaptığım işlemi iptal ettirip telden başvuru yapmak istedim fakat bana eğer işlem netten onaylanmışsa bunu yapamayız dediler. lakin onaylansada fakslamam gereken belgeyi ben fakslamadıkça tarifem değişmeyecekmi?

Merhaba,
İşlemleriniz faksla iletişim gerçekleşmmezse gerekli mercilerde işlem görmez.
İstenilen evrakların tam olması gerekiyor.
Presedür neyi istiyorsa koşulları tamamlayınız.
İyi akşamlar

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,141 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama