ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1234>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
axi1453 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı axi1453 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Ocak-09 Saat 18:09
dün gece musteri hizmetlerini arayarak 49 ytl lik tarifeye geçmek istediğimi söyledim. bugün geçileceğini söylediler. ne zaman etkinleşr? daha doğrusu etkinleştiğini nasıl anlarız?
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 345
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Ocak-09 Saat 23:19
tekrar 444 0 375'i arayarak..
Yukarı Dön
123kaan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı 123kaan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 19-Şubat-09 Saat 17:27
daha önce sorulmuştur ama tam olarak anlyamadım
ben şu an 24ay taahhütlü 1024/256 Kbps limitli tarife kullanıyorum bu tarifemi 1mb sınırsıza çevirmek istiyorum bu mümkün mü yoksa 24 ay dolana kadar beklemek zorundamıyım
Yukarı Dön
elif Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı elif Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 27-Şubat-09 Saat 16:00

Merhaba ben limitli tarifeden limitsize dün (26/02/2009) geçiş yaptım. 24 saat içerisinde limitsize geçeceğimizi söylediler. Acaba ben bu ayın faturasını 49 lira mı yoksa 29 liramı ödeyeceğim.

merak ediyorum
Yukarı Dön
bjkkolik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı bjkkolik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 12-Mart-09 Saat 12:01
merhaba ben ttnet ten 4gb limitli internet bağlattım ve 3 ay bedava kampanyadan yararlandım  şimdi sınırsıza geçmek istiyororum ve bu gün ayın 12 si bugün sınırsıza gecersem 12 günlük sınırlı kullanım için bir fiyat ödeyecekmiyim ve 3 ay ki bedava kullandığım kampanyanın parasını ödemem gerekiyormu  cevaplarınızı bekliyorum şimdiden TEŞEKKÜRLER
Yukarı Dön
valentin7 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı valentin7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Mayıs-09 Saat 10:07
Orjinalini yazan: c.alkan

Orjinalini yazan: Técnisyén

Késinlikle we kesinlikle türk telekom müdürlüğüne felan gitme benim gibi 1 ay beklersin başvuru onaylansın die direk telefondan yap hemen geçiyo

bu tarz tüketiciyi yanıltacak bilgiler vermeyelim!!!!

ben tüm işlerimi müdürlükten yapıyorum ve hemen geçiyor.. 1 ay bekleme gibi bir olay kesinlikle yok.. diğer mesajında 2 hafta yazmışın ne ara 1 aya çıktı anlayamadım doğrusu!!!

müşteriyi yanıltıcı bi bilgi vermemiş arkadaş doğru söylüyor neden bilinmez türkiyede her yer aynı 1 sene önce tarife değişikliği için babam turk telekom a gitti verdi kağıdı 1,2 ay hiç bişi olmadı babamda vazgeçtiTongue dün tekrar konuşuk ve aradım 444 0 375 i hemen geçirdiler modemi kapatıp açın dediler oldu.
Yukarı Dön
xLazec Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı xLazec Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Haziran-09 Saat 17:40
merhaba size bir soru sorcam ben 1 haziranda kotasıza geçtim öbür ay mı sınırsız olcak yoksa müşteri hizmetlerinin sınırsızsınız dediği an mı sınırsızız ... online oyunuma başlamak için sabırsızalnıyorum.
Yukarı Dön
valentin7 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı valentin7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Haziran-09 Saat 18:04
valla bende 1 mayıstan beri hiç bişi indirmedim şuan 2 haziran ve hazranda indiremye başladım eğer bi ******lik yaparsa adsl  dava açarım.
Yukarı Dön
yaren2023 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
  Alıntı yaren2023 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-09 Saat 14:26
aslında işsizler bir parti kursa bir iki miletvekili çıkarsak anayasa mahkemesine versek internet sirketlerini kazanırız
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Alıntı yaren2023 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-09 Saat 14:35
Orjinalini yazan: xLazec

merhaba size bir soru sorcam ben 1 haziranda kotasıza geçtim öbür ay mı sınırsız olcak yoksa müşteri hizmetlerinin sınırsızsınız dediği an mı sınırsızız ... online oyunuma başlamak için sabırsızalnıyorum.

arladaslar bayiye gidin oradan yaptırın siz telefonda 1 bit sınırsız dersiniz onlar 8 bit sınırsız yaparlar bide ben bu adil işini anlamadım adam 29 versin ben ellli bide adil türk telekomun alt yapısı bukadar berbatsa bu işi yapmasın biz avukatlığı bedava yapmadık bunca yıl

bakarsanız telekomun çok haksılzık yaptığıda söylenir meseala 15 gb sınırsız deniyor gecince ne olur bilgi tanm yok okunmayacak düzyde yazı yazmıslar onuda ayrıntılı okusrsan anlarsın 15 gb sınır deniyor sınırsız deniyor 8 bit aldatmacadır arkadaslar aldanmayın
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-09 Saat 14:38
önerim 1 bir sınırsız kimse bu halkı sömüremez ben istersem 100 gb indiririm hem mantık olarak bir insan 100gb harcayamaz ayda pc kapasitesi 500 gb civarında ne indirecek bu adam ben ayda en fazla 20 45 gb arasınada haracama yapıyorum
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-09 Saat 14:39
arkadaslar sınırsızda olsa paketiniz interneti kulanan casus yazılımları silin yada yedek almadan format atın cünki bilgisayaraınızıa sızıyor ve adls sifreniz dahil bütün sifrelerinşiz gidiyor
emre kınay
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 436
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-09 Saat 17:33
Orjinalini yazan: xLazec

Müşteri hizmetleri sınırsız pakettesiniz dediği anda sınırsıza geçmiş olursun.
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
kalfaoglu2002 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
  Alıntı kalfaoglu2002 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 22-Ekim-09 Saat 05:16
ben de TTNET 1024/256 4 GB tarifesi kullanıcısıyım. kasım ayının başında limitsiz tarifeye geçmeyi düşünüyorum. 8 megabite kadar limitsizle, 8 Megabit limitsiz arasındaki farkı öğrenebilir miyim?
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 22-Ekim-09 Saat 11:43
sakın 4 bitten fazlaya çıkmaz hız
emre kınay
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 27-Ekim-09 Saat 14:22
arkadaslar kanmayın 
emre kınay
Yukarı Dön
massacre2869 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı massacre2869 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 01-Kasım-09 Saat 20:42
ya ben 1 kasımda limitliden 1mbps limitsize geçtim ay sonuna 45tl lik fatura mı gelir yoksa sınırlının faturası mı gelir
Yukarı Dön
massacre2869 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı massacre2869 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 01-Kasım-09 Saat 20:58
Orjinalini yazan: kalfaoglu2002

ben de TTNET 1024/256 4 GB tarifesi kullanıcısıyım. kasım ayının başında limitsiz tarifeye geçmeyi düşünüyorum. 8 megabite kadar limitsizle, 8 Megabit limitsiz arasındaki farkı öğrenebilir miyim?

arkadaşım 49tl lik 8 mbps net 15 gb den downloaddan sonra net 1/16 ya düşüyo yani sen 15gbyi doldurduktan sonra senin net hızın 0,5mbps olacak
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kalfaoglu2002 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 01-Kasım-09 Saat 21:24
Orjinalini yazan: massacre2869

Orjinalini yazan: kalfaoglu2002

arkadaşım 49tl lik 8 mbps net 15 gb den downloaddan sonra net 1/16 ya düşüyo yani sen 15gbyi doldurduktan sonra senin net hızın 0,5mbps olacak
sağolasın. 
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 01-Kasım-09 Saat 21:25
Orjinalini yazan: massacre2869

ya ben 1 kasımda limitliden 1mbps limitsize geçtim ay sonuna 45tl lik fatura mı gelir yoksa sınırlının faturası mı gelir

bugün ben de aynı şekilde tarife değiştirdim. 45 liralık fatura geliyomuş. müşteri hizmetlerine sordum...
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama