ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  123 4>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 345
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 14-Nisan-08 Saat 23:54
mevcut ADSL tarifenizi 2 değişik şekilde değiştirebilirsiniz:

1) bağlı bulunduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü'ne gidip konu ile ilgili dilekçeyi yazıp ilgili kişilere vererek,

2) http://www.adslteknikservis.com/default.asp?sayfa=adsl_tarife_hiz_degisikligi adresinden,

tarifenizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. İşleminiz tamamlandığı andan itibaren yeni tarifenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Fazla yoğunluk yoksa gün içinde değişiklik yapılır.

DİKKAT: TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNİ SADECE ADSL HİZMETİ ALDIĞINIZ TELEFON HATTININ "YASAL SAHİBİ" YAPABİLİR!!!
Yukarı Dön
mesutilhan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı mesutilhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 23-Haziran-08 Saat 23:54
şu an kullandığım sınırlı tarifemi, sınırsız 49,oo ytl lik tarife ile değiştirmek için ne yapmalıyım.
mes
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1238
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 24-Haziran-08 Saat 00:17
444 0375 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak tarife değişikliği işlemi yapabilirsiniz.
ADSL Başvuru
Yukarı Dön
Técnisyén Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı Técnisyén Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-08 Saat 15:50
Késinlikle we kesinlikle türk telekom müdürlüğüne felan gitme benim gibi 1 ay beklersin başvuru onaylansın die direk telefondan yap hemen geçiyo
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-08 Saat 14:11
Orjinalini yazan: Técnisyén

Késinlikle we kesinlikle türk telekom müdürlüğüne felan gitme benim gibi 1 ay beklersin başvuru onaylansın die direk telefondan yap hemen geçiyo

bu tarz tüketiciyi yanıltacak bilgiler vermeyelim!!!!

ben tüm işlerimi müdürlükten yapıyorum ve hemen geçiyor.. 1 ay bekleme gibi bir olay kesinlikle yok.. diğer mesajında 2 hafta yazmışın ne ara 1 aya çıktı anlayamadım doğrusu!!!
Yukarı Dön
ahazer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ahazer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 31-Ağustos-08 Saat 16:50
Merhabalar ;

Ben 2007 kasım ayında  ttnet kampanyasından faydalanarak 1024/256 kbps 4 gb lık adsl bağlantısına sahibim. Ancak eylül 2008 itibariyle 1024/256kbps limitsiz pakete geçmek istiyorum acaba bu pakete geçersem daha önce indirimli olarak ödemiş olduğum faturalardaki farkı ödeme durumum ortaya çıkabilir mi?
Ayrıca kampanyada bana verilen modemin ücretinin ödenmesi gibi bir durum söz konusu mu acaba ?

Cevaplayanlar şimdiden teşekkürler...
Nam-ı diğer ahazer
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 01-Eylül-08 Saat 14:08
walla ttnetten her şey beklenir bence siz kasım ayına kadar bekleyin ne olur ne olmaz..
Yukarı Dön
asi kartal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı asi kartal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 31-Ekim-08 Saat 20:54
ben tarife degişikligi yapacam ama 29 ytl sınırlı tarife kullanıyorum bunu 49 ytllik sınırsız tarife ile degiştimek istiyorum degiştidigim takdirde nekadar fazladan ödeme yaparım  bilgilendirirseniz sevinirim
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 01-Kasım-08 Saat 01:26
49YTL
Yukarı Dön
selami123 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı selami123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 20-Kasım-08 Saat 11:20

bana fatura kasım 18.inde geldi. ama geliş tarihi 01/ kasım diye gözüküyo son ödeme tarihi ise 27 kasım.. gelelim soruma 19 kasımda sınırsıza geçtim ve 20sinde aradım sınırsıza geçtin dediler. peki bu ay sınırsızmıyım yoksa bidahaki ayamı geçicem ? yani forumlarda okudumda kafam karıştı.başı yananlar olmus kotaya yansımıs sınırsız sanıpta indirenlere :)

adasdasdasdasdasdasdasdadasdas
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 21-Kasım-08 Saat 02:29
sınırsızsın
Yukarı Dön
erol_1982 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı erol_1982 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 23-Kasım-08 Saat 00:44
Mrb ben evdeki internetimi 1024/256 sınırlı bağlantımı, sınırsıza taşımak istiyorum vede şuana dek hiç bir indirim kampanyasından yararlanmadım,indirim tarifesinede geçmek istiyorum. yrn itibaren telefonla bu değişikliği yaptırırsam ilk ayki fatura ne kadar gelir?tahmini.
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 23-Kasım-08 Saat 10:57

49ytl'lik sınırsız tarifeye geçip 24 ay kullanım taahhütü verirsen 12 ay boyunca 43,10 ytl ödersin.

ADSL Başvuru
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 23-Kasım-08 Saat 16:37
Orjinalini yazan: merol

49ytl'lik sınırsız tarifeye geçip 24 ay kullanım taahhütü verirsen 12 ay boyunca 43,10 ytl ödersin.

kısacası 5.90YTL için uğraştığına değmez..LOL
Yukarı Dön
DoranD Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı DoranD Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 24-Kasım-08 Saat 01:31
Peki su anda bende 29 ytl lik tarifen 49 limitsize geçtim müsteri hizmetleri araciligi ile 2 aydir 60-70 ödedim ve bu ay limitsize geçmeye karar verdim bana modemimi tekrar acip kapamami söledir sinirsiz 49 ytlilik baglantiya geçtigimi nerden anlayabilirim ?
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 24-Kasım-08 Saat 09:20
Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsin ancak.
ADSL Başvuru
Yukarı Dön
Kewell_Lincoln Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Kewell_Lincoln Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 15-Aralık-08 Saat 20:24
29 ytl sınırlı adls kullanıyorum sınırsızı geçiçem ancak kotamı aştım zaten 4500 GB şuan 15 günde oldu ben şimdi sınırsıza geçtigim zaman ay sonu ne kadar bir fatura gelir bana şimdiden tşkler
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 16-Aralık-08 Saat 14:13
sınırsıza geçerseniz 49YTL + 5YTL (500MB kota aşımı) = 54YTL gelmesi gerek..
Yukarı Dön
funkyc_rnb_rock Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı funkyc_rnb_rock Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?
    Gönderim Zamanı: 16-Aralık-08 Saat 15:42
selam arkdşlar bugün itibariyle 1mbit 4gb sınırlı tarifeden 1 mbit sınırsıza geçtim hemen etkin oldu. Soracağım (çok soruldu ama) :D:D

şu an sınırsız tarife olduğundan şu ana kadarki sınırlıyı mı ödücem + sınırsız parası ???

teşekkürler
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 18-Aralık-08 Saat 00:20
hyr.. bu ayki faturanız (eğer sınırlıdayken kotayı aşmamışsanız) 49YTL gelecek..
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama