ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  123>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Freak Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2568
  Alıntı Freak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 15-Mart-08 Saat 16:01
Faturalar ve kotalar hakkında soru ve sorunlarınızı buradan bildirebilirsiniz.. Yardımcı olmaya çalışacağız.
Yukarı Dön
bayramoglu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı bayramoglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 17-Mart-08 Saat 23:52
s.a arkadaşım ben adsl ye üye oldugumda bağlantı ücreti yoktu kampanya vardı 30 ytl sınırlı abone oldum kotayı aşmadıgım halde fatura 46,50 oldugunu borç sorma servisinden ögrendim benim merak ettigim bu 16,50 fazla ilk fatura mı diye yoksa bu işte bi yanlışlıkmı var adsl destek hattını arıyorum ama 25 dakka telefonda beklemek sıktı bende kapattım şimdi senin bu yazını görünce siteye üye olup bi sorayım dedim bilgi verirsen teşekkürler,
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1184
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 19-Mart-08 Saat 09:31

Üye olduğun ayın kullandıgın kadar olan kısmı ile diğer ayın adsl faturası birlikte gelmiş olabilir. Ör. ayın 10'unda üye oladuysan 20 günlük kullanım bedeli faturası ve diğer ayın adsl faturası.

ADSL Başvuru
Yukarı Dön
bayramoglu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bayramoglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 19-Mart-08 Saat 21:03
teşekkürler cevabın için fatura geldi ayın 05 mart 2008 de baglanmışım kıst ücreti ki bu nedir anlamadım bide port ücreti inşallah bu ilk faturada böledir neyse sagolasın cevapların icin bizim gibi kuzular oldukça yiyen kurtlar cok olur nasıl olsa ttnete calışıyoruz baglantı ücreti yok diye kampanya yaparlar ardından bir sürü ıvır zıvır cıkartırlar
Yukarı Dön
TuRGuT Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı TuRGuT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 20-Mart-08 Saat 14:47

Angry1 YILDIR ADSL KULLANICIISIYIM VE BIR YILDAN BERI FATURAM BIR KERE OLSUN ZAMANINDA GELMEDI..3 AYDA BIR FATURA GELIYO ODA NORMALIN 2 3 KATI SUREKLI ARIYORUM DANISMA HATTINI  AMA  NAFILE TAMAM HALLEDERIZ DIYOLAR AMA HALAAA FATURAM GELMIYO!DAHA  KASIM AYININ FATURASI GELMEDI..HALA BEKLIYORUM ACABA KAC PARA GELICEK..ZATEN ANLASMAM  BITSIN BI DAHA ABONE FLN DA OLMUYCAM BU NEDIR YAAA BIKTIM VALLAA TELEFON ACMAKTAN

Yukarı Dön
Freak Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Alıntı Freak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 20-Mart-08 Saat 14:55

Yapman gerekeni yapmışsın oysa ama posta ile ilgili problemler olabilir.. Telekom sorumluluğundan zamanında çıkıyordur ama sana geç ulaşıyor olabilir..

Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 332
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 20-Mart-08 Saat 15:49
Orjinalini yazan: Freak

Yapman gerekeni yapmışsın oysa ama posta ile ilgili problemler olabilir.. Telekom sorumluluğundan zamanında çıkıyordur ama sana geç ulaşıyor olabilir..

katılıyorum Smile
Yukarı Dön
TuRGuT Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı TuRGuT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 21-Mart-08 Saat 08:57
tamam  belki  posta ile ilgili sorun oLabilir gecikebilirrr...ama  bi fatura sizce 3 ila 4 ay gecikebilirmi?bu kadari normalmi  ve bu gecikme  1 yildan beri bana mi oluyoo?telefon faturalari zamaninda geliyo  fakat adsl faturasi  gelmiyo telekomu yaklasik en azindan 10  kere aradim  hicmi dikkate almaz ve hicmi ilgilenmezlerr???yani hem fazla fatura oduyorum hemde kendimi enayi gibi hissediyorum....
Yukarı Dön
Freak Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 21-Mart-08 Saat 16:11

Genelde fatura adreslerinde sokak isimleri yazmıyor, mahalle ve cadde yazıyor. Hâliyle fatura tam adrese ulaşamıyor. Aramak değil de sen direkt olarak gidip söylersen ve adresini teyit ettirirsen daha iyi olabilir..

Yukarı Dön
ahmetd Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı ahmetd Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 25-Mart-08 Saat 11:49
selamlar, yeni aboneyim, kist: ilk aydaki kullanılan gunlerin bedeli aylık ucrete oranlanarak bir sonraki ayın faturasına ekleniyor ve bir defaya mahsus gelmiş oluyor anladım, dogru mu?
şu anki kampanya ya gore kablolu modemle 18.99 aylık ucret odemem gerekiyorken faturada 21.8 aylık ucret yazmıslar. ayrıca kampanya da oyle lanse ediyorlar ki sadece belirtilen aylık ucret odeyerek internet erişimi elde edeceginizi zannediyorsunuz ama gelen ilk faturada bir suru degisik isim ve vergiler altında kabarık hesapların muhatabı oldugunuzu anlıyorsunuz...     
Yukarı Dön
KaaBus Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı KaaBus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 26-Mart-08 Saat 01:03
Aylık Transfer Bilgileri
Yıl Ay Toplam Upload Toplam Download
2008 Ocak 0
 (0 Byte)
0
 (0 Byte)
2008 Şubat 512.994.450
 (489,23 MB)
3.204.260.424
 (2,984 GB)
2008 Mart 699.630.679
 (667,22 MB)
4.094.434.052
 (3,813 GB)

İşte Kota Kullanımım
1 ayda ücretsiz kullanım
75,25 Ytl Fatura

Bunun Açıklamasını Yaparsanız Sevinirim....!!!!!!!!!
Yukarı Dön
KaaBus Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı KaaBus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 26-Mart-08 Saat 01:04
Orjinalini yazan: KaaBus

Aylık Transfer Bilgileri
Yıl Ay Toplam Upload Toplam Download
2008 Ocak 0
 (0 Byte)
0
 (0 Byte)
2008 Şubat 512.994.450
 (489,23 MB)
3.204.260.424
 (2,984 GB)
2008 Mart 699.630.679
 (667,22 MB)
4.094.434.052
 (3,813 GB)

İşte Kota Kullanımım
1 ayda ücretsiz kullanım
75,25 Ytl Fatura

Bunun Açıklamasını Yaparsanız Sevinirim....!!!!!!!!!

Ücretsiz Kullanım Ocak Değil Şubat Buda Bilginize...
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 332
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 26-Mart-08 Saat 12:59
bunun açıklamasını bizden önce Türk Telekom'a sorun isterseniz.. çünkü faturaları biz kesmiyoruz ne yazık ki... 444 0 375'i arayın..

biz Türk Telekom'un çözüm ortağı bir şirketiyiz..
Yukarı Dön
Freak Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 26-Mart-08 Saat 14:59

Fatura detaylarını gönderebilirsen inceleyebiliriz.. Kısmi bedeller olabilir.

Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1184
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 26-Mart-08 Saat 22:55
fatura detayları derken 72 ytl lık tutar için ne gibi bir acıklama yapılmış. kısmı bedel, ay ismi vb. gibi
ADSL Başvuru
Yukarı Dön
devil Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı devil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 29-Mart-08 Saat 14:59
ya arkadaş genel bir hata mı var adsl de yoksa ben mi sornluyum sadece???
Yukarı Dön
georgian Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı georgian Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 29-Mart-08 Saat 15:01
evt bendede sorun var müşteri hizmeteri herzamanki gibi 15 dakıka bekletti beni hattaa
Yukarı Dön
world Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı world Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 29-Mart-08 Saat 15:04
hayır hocam çatır çutur giriyorum ben yavaş falan değil insan gibi sömürmüyorum emule falan =) belki sizn şebekede sorun vardır he
Yukarı Dön
Dawey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı Dawey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 31-Mart-08 Saat 11:19

Bnmde Nedenını Bılmedıgım Birseyden Dolayı Kota Mıktarım 5 Gb Gıbı Artıor 9 GB Gelıor.. Bunun Onune Nası Gecebılrıım?

Yukarı Dön
seyhan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı seyhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 04-Nisan-08 Saat 11:36

Ben Adsl'imi 04.03.08 Tarihinde Tüm borçlarımı ödeyerek kapattım Fakat 20.03.08 Tarihinde faturam geldi ve 2 adet ödenmemiş faturamla beraber mart ayınında faturası geldi, oysaki ben 04.03.08 Tarihinde

Tahsil yeri:585 Fatih Telekom Tahsil No:305793490

Hizmet No:1899324950

Bu karışıklık üzerine müşteri hizmetlerini aradım Adsl min kapanmış olduğunu fakat karışıklığı Düzeltmem için G.Osmanpaşa telekoma gitmem gerektiği söylendi orayada gittim ama kendileri ile ilgili bir problem olmadığını sorunu müşteri hizmetleri ile halletmem gerektiği söylendi Ben şimdi ne yapmalıyım Lütfen yardımcı olurmusunuz.

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,172 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama