ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Modem Sürücüleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş
 

TP-LINK yeni Archer D5 modem/router cihazını duyur

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör


Kayıt Tarihi: 10-Mart-10
Konum: Türkiye
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 730
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TP-LINK yeni Archer D5 modem/router cihazını duyur
    Gönderim Zamanı: 04-Ağustos-14 Saat 23:58
TP-LINK yeni Archer D5 modem/router cihazını duyurdu

Ağ ürünleri konusunda başarılı ürünlere imza atan TP-LINK, 5. nesil WiFi olarak da adlandırılan 802.11ac standardını destekleyen Archer ailesine yeni bir üye eklediğini duyurdu.

Archer D5 çift kanallı bir modem/router cihazı. Bünyesinde ADSL modem ve çift kanallı bir kablosuz router barındıran cihaz hem ev hem de küçük ofislere hitap ediyor.

2.4GHz bandında 300Mbps, 5GHz bandında ise 867Mbps kablosuz hızlara erişebilen ürün, online oyun, HD video akışı gibi uygulamalarda yüksek performans sergilemeyi amaçlıyor. Böylece multimedya ağlarda tıkanıklık, yavaşlama gibi sorunların önüne geçilebilecek.

Üründeki iki adet çift işlevli USB girişinden hem yazıcı, bilgisayar gibi birden fazla cihaz ağa bağlanabiliyor, hem de uzaktan FTP sunucu üzerinden dosyalara erişilebiliyor.

Ayarlanabilir antenleri ve yüksek güçteki amplifikatörleri ile daha iyi bir kapsama alanı sunan üründe değiştirilebilir LAN/WAN giriş yuvası da yer alıyor. Bu sayede ADSL, kablo ya da fiber internet bağlantılarından istenen tercih edilebiliyor. Archer D5'in tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 172 USD+KDV olarak belirlenmiş. 
Yukarı Dön Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu GörBu Sayfa 0,110 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama