ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Duyurular > Genel ve Güncel Duyurular
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş
 

Kilitli ForumTTNET Platin

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin


Kayıt Tarihi: 27-Kasım-05
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1169
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Platin
    Gönderim Zamanı: 05-Mart-13 Saat 17:40

TTNET’lilere özel pek çok kampanyanın düzenlendiği şu günlerde, bir de düzenlenen kampanyalardan ve sağlanan avantajlardan “en özel” şekilde yararlanan bir topluluk var. Onlara TTNET Platin (ttnet platinum )üyeleri deniyor. Peki ne gibi avantajlardan, nasıl özel şekilde yararlanıyorlar? TTNET Platin, TTNET’in elit kesimini ifade ediyor. “Kimler TTNET Platin üyesi olabilir?” sorusunun cevabı ise “En az 6 aydır TTNET üyesi olan ve vergiler, indirimler, cihaz taksitleri gibi sair ücretler hariç, aylık 90 TL ve üzeri fatura ödeyen bireysel müşteriler” şeklindedir.

TTNET Platin üyelerinin sahip olduğu en büyük avantajlardan biri “hizmetin ayağa gelmesi” şeklinde ifade edilebilir. Zira TTNET Platin üyesi olan bireysel müşteriler, modem kurulumu, telefon veya internet hattı gibi konularla ilgili yaşadıkları herhangi bir sorunda destek almak isterlerse, TTNET Platin Hizmet Ekibi tarafından hızlı ve etkin bir şekilde problemleri ücretsiz olarak giderilir.

İYİ Kİ TTNET’LİYİM kampanyası sayesinde anlaşmalı kurumlardan çeşitli indirim veya hediye kazanan TTNET’lilere ek olarak Platin üyesi olan kişiler ekstra avantajlardan da yararlanabilmektedir. Örneğin Sigortam.net, TTNET müşterilerinin hepsine %15 indirim uyguluyorken, TTNET Platin müşterilerine ise %20 indirim uygulamaktadır. Ayrıca Moda Gurusu da normalde TTNET müşterilerine %20 indirim uyguluyorken, TTNET Platin müşterileri söz konusun olduğunda bu indirim oranı %25′e çıkıyor. Kısacası TTNET’li olmak her ne kadar pek çok avantajı beraberinde getiriyor olsa da Platin grup üyesi olmak kadar değil.
TTNET Aramalar:•ttnet platin
•ttnet platinum nedir
•ttnet platinum müşteri
TTNET Platin NEDİR?TTNET'lilere Özel   TTNET PlatinTTNET Platin

Her TTNET Platin üyesi TTNET'in çok özel müşterisi!
TTNET Platin, TTNET bireysel müşterilerine kaliteli hizmet veren, özel teklif ve indirimler sunan bir ayrıcalıklar kulübüdür. TTNET Platin’in ayrıcalıklı hizmetlerinden en az 6 aydır TTNET müşterisi olan ve geçmiş aylara yönelik olarak ortalama 90TL ve üzeri (vergiler, indirimler ve cihaz taksitleri hariç) düzenli fatura ödeyen bireysel müşteriler faydalanır.

TTNET Platin üyesi olduğunuzu öğrenmek için 444 4 375 TTNET Platin Çağrı merkezini arayınız.

İhtiyaç Anında TTNET Platin Hizmet Ekibi Üyelerinin Yanında

TTNET Platin üyeleri, modem ve kurulum ayarları, internet hattı ve benzeri herhangi bir sorun yaşandığında veya teknik destek almak istediğinde TTNET Platin Hizmet Ekibi müşterilerinin bulunduğu adreste ücretsiz hizmet sunar. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde hizmet veren TTNET Platin Hizmet Ekibi, özel donanıma sahiptir ve TTNET Platin üyelerinin isteklerini bekletmeksizin en kısa sürede karşılar, hayatlarını kolaylaştırır.

TTNET Platin Çağrı Merkezi (444 4 375)

TTNET Platin Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat çalışır. TTNET Platin üyeleri, TTNET Platin Çağrı Merkezi’ni (444 4 375) arayarak* özel olarak oluşturulan müşteri hizmetleri ekibine hiç sıra beklemeden ve doğrudan ulaşır, ayrıcalıklı hizmet almanın keyfini çıkarır.

* Aramalar, aramanın yapıldığı operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

TTNET Platin Üyelerine İndirim ve Ayrıcalıklar

TTNET Platin üyeleri, yıl boyunca TTNET Platin müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşar.

Çok Yakında özel hizmetler TTNET Platin müşterilerine sunulacaktır.TTNET Platin program koşulları

TTNET'in sunduğu içeriklerde, sağlanan servislerin ücret bilgilerinde, hizmetlerin sunulduğu losyonlarda değişiklik yapma, programı sonlandırma hakkı saklıdır.
TTNET Platin müşteri koşullarının sağlanmaması durumunda, TTNET bu müşterileri program kapsamından hariç bırakma hakkını saklı tutar.
TTNET Platin Programı kişiye özeldir. TTNET Platin müşterileri, kendilerine sunulan hizmetleri 3. şahıslara devredemez.
TTNET, TTNET Platin Programı'nın şartlarını, süresini ve temin edilecek hizmetleri değiştirme hakkını saklı tutar. Çalışılan iş ortaklarından sunulan hizmetlerin içerikleri iş ortakları tarafından sunulmakta olup, TTNET' in bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
ADSL Başvuru
Yukarı Dön Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu GörBu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama