ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > TTNET Adsl > TTNet Adsl Görüşleriniz
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

Artık yeter. şikayetciyim.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
AlpTuna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı AlpTuna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Artık yeter. şikayetciyim.
    Gönderim Zamanı: 22-Nisan-12 Saat 16:46
zaten avrupanın en pahalı internetini kullanıyoruz. inanmayan olursa istatislikleri atabilirim. üstüne birde akn... ne bu yha. ayda 60 tl ödüyorum zaten birde hızım kesiliyo iyi mi? kesinlikle 2 ay sonra tahattüt bittiğinde değiştircem internet sağlayıcımı.
Almanyada 18 euro ya 32megabyte limitsiz hız sınırı yok.
Yukarı Dön
S_06 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı S_06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Artık yeter. şikayetciyim.
    Gönderim Zamanı: 03-Aralık-12 Saat 00:38
Orjinalini yazan: AlpTuna

zaten avrupanın en pahalı internetini kullanıyoruz. inanmayan olursa istatislikleri atabilirim. üstüne birde akn... ne bu yha. ayda 60 tl ödüyorum zaten birde hızım kesiliyo iyi mi? kesinlikle 2 ay sonra tahattüt bittiğinde değiştircem internet sağlayıcımı. Almanyada 18 euro ya 32megabyte limitsiz hız sınırı yok.

Tamamen katiliyorum ve temmuz ayinda Hollanda'dan kesin dönüs yaptim.
Ilgili arkadaslara en iyi internet servis saglayici firma sordum, bana ttnet'i tavsiye ettiler.Ama inanin bir haftada zor kosullarda interneti bagladilar. üye oldugum kampaya'ya göre Limitsiz ve 8Mbit hiz aylik 59,95 ve 24 ay süreli hizmet alacagim söylendi. Lakin üyeligimin (26-09-20120) aktif olusundan su ana kadar inanin download hiz'im 200 kbyte'i gecmedi. Bu demek oluyorki 1 mb bile degil.El insafffff.....
ttnet kurum ve yöneticilerine sesleniyor ve soruyorum: Bu insanlari haksiz yere soymak degil mi? Bu insanlari kandirmak degil mi? Bu Türk milletini (afedersiniz) mal yerine koymak degil mi????
Sizin hic mi vijdan'iniz yok?
CAgri merkezini arayipta proplemimizi ilettigimiz zaman karsilastigimiz (teknik'ten anlamayan görevliler)'le yasadigimiz sinir bozucu iletisimde cabasi....

PES DOGRUSU.........
S_06
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama