ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Duyurular > Genel ve Güncel Duyurular > Genel Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

Yalın İnternet Tarife Değişikliği

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cakal392 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı cakal392 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yalın İnternet Tarife Değişikliği
    Gönderim Zamanı: 17-Aralık-11 Saat 08:51
9kasım 2011 tarihinde 6 gb yalın internet paketinizi aldım fakat bunun bana yetmediğini fark ettim ve sınırsız a çevirmek için şehirimdeki TTNet bayisine gidip sınırsıza çevirmek istediğimi belirttim fakat ilk fatura elinize geçmeden tarife değiştirirseniz para cezası yersiniz dediler ne kadar doğru? ve suanda 1 ay doldu +6gün geçdi hala fatura elime geçmiş deil bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.. iyi günler
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 740
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yalın İnternet Tarife Değişikliği
    Gönderim Zamanı: 18-Aralık-11 Saat 00:25
Orjinalini yazan: cakal392

9kasım 2011 tarihinde 6 gb yalın internet paketinizi aldım fakat bunun bana yetmediğini fark ettim ve sınırsız a çevirmek için şehirimdeki TTNet bayisine gidip sınırsıza çevirmek istediğimi belirttim fakat ilk fatura elinize geçmeden tarife değiştirirseniz para cezası yersiniz dediler ne kadar doğru? ve suanda 1 ay doldu +6gün geçdi hala fatura elime geçmiş deil bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.. iyi günler
merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.

Yeni üye olmanızla geçerlilikteki tarifenizle yükümlüsünüzdür.Fakat tarife değişikliğini yapmanız için tebliğat vererek tarife değişikliğ yapmanız muhakkak olabilecek onaydan sonra bedel size belirtilerek faturalandırılır.Bu konudaki data detay için Müşteri hizmetlerini arayarak bilgilenebilirsiniz.
iyi forumlar
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 457
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yalın İnternet Tarife Değişikliği
    Gönderim Zamanı: 22-Eylül-12 Saat 23:04
telefonsuz internet kullanmak isteyen yeni turkcell superonline yalın adsl kullanmak isterseniz ev telefonuna sabit ücret odemeden internet kullana bilirsınız http://www.superonlineadsl.com/superonline_yalin_adsl.html
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1184
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yalın İnternet Tarife Değişikliği
    Gönderim Zamanı: 16-Temmuz-13 Saat 00:25
ttnet yalın internet paket değişikliği yalın internet tarife değişikliğini web sitemizden online başvuru yaparak tarife değişikliği yapa bilirsiniz
ADSL Başvuru
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 457
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yalın İnternet Tarife Değişikliği
    Gönderim Zamanı: 16-Temmuz-13 Saat 13:15
yalın internet yeni çıkardığı kampanya ile avantajlı bir kullanım sağlıyor yalın kullanan tüketiciler telefon için sabit ücret ödemiyorlar
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama