ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > TTNET Adsl > TTNet Adsl Görüşleriniz
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

hız sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
eozenir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı eozenir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 06-Haziran-09 Saat 02:34
ben böle bir hizmet görmedim. hakketen türkiye işte bu. yahu hattımı kontrol etmeden 8 mbps ye geçirdileri. sora neyse kopmalar başladı. aradığımda santral numarasını verdiler görüşün dediler. siz desteklemez 2.80 km uzaksınız yani bu şartlarda 4 mbps alırsınız dediler. peki şimdi ben bu müşteri hizmetleri bu kadar cahilse ben ne dememi bekliyorsunuz. ellerine gözüne bulaştırdılar. biz kim 8 mbps kim. daha dslam cihazı istanbulda her yerde kurulu değil anadolu ne yapacak bilmiyorum?
Yukarı Dön
Muko_01 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı Muko_01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-09 Saat 10:52
Evet aynen öyle.. Kırşehirdeyim.. İnternet bağlatalı 2 hafta oldu ve günde en az 50-60 kesinti oluyor.. bi geliyor bi gidiyor.. illallah dedim.. Bi oyun oynuyorum online ve oyunda kopmalardan dolayı sürekli oyunu kaybediyorum.. Bu ne iş ya..
Yukarı Dön
kalfaoglu2002 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
  Alıntı kalfaoglu2002 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 23-Ekim-09 Saat 15:35

şu anda 1024 kullanıyorum. Testlerde 700'ü geçmiyor hızım. TTNET müşteri hizmetleri bile bi anormallik olduğunu doğruluyor ama bişey yaptıkları yok... 2 gün içinde arayacağız dediler 2 hafta oldu belki 2 haftayı da geçmiştir hala arayan eden yok. TTNET mi? Bundan sonra asla... Sadece 2 yılın dolmasını bekliyorum.

Yukarı Dön
71400 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı 71400 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 26-Ekim-09 Saat 11:11
evet aynen ölyne yav böyle hizmet verene aylık 49 90 ödüyorum ama 512 olarak bana dönüyor yani 1 mb bile cıkmıyor nasıl iştir bu yav
Yukarı Dön
ArdameL Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ArdameL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-10 Saat 00:32

Şimdi buraya hız sorunu hakkında bir yazı yazacağım, ama zaten herhangi bir yetkili tarafından okunmayacağını bildiğim için boş yere emek sarfetmek istemiyorum.

Yetkililerin bildiği 3 şey var: reklam, reklam ve reklam... Zekâları buna yetiyor.

Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 415
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-10 Saat 16:28
Orjinalini yazan: 71400

evet aynen ölyne yav böyle hizmet verene aylık 49 90 ödüyorum ama 512 olarak bana dönüyor yani 1 mb bile cıkmıyor nasıl iştir bu yav

Hangi paketi kullanıyorsunuz?
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
ugur84 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı ugur84 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 17-Haziran-10 Saat 13:03
eskiden 1 mb netimle 100 120 cekerdim simdi 8mb var 80 70i zor görüyor video bile izletmiyor her ay kotali halimde bile 55 60 ödüyorum o da dona dona izletiyor  santralde evimin dibinde yürüme yoluyla 3 dk bile cekmiyor arada 5 6 saatte birde kopuyor oyunda exp kasıyorum net gidiyor geliyor bakıyorum karekterim ölmüş kastigim 3 saatlik expte boşa gitmiş adamlar işi bilio  8mb demiyorlar 8mbsa kadar diyorlar şansına artık ne cıkarsa ama bu böyle gitmez elbet birgün bu devran döner
Yukarı Dön
malicar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı malicar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 30-Haziran-10 Saat 04:13
KARDEŞİM BİRAZ ÖNCE DE TTNET İLETİŞİMİNE YAZDIM AYNI ŞEYLERİ.BU KADARMI KALİTESİZ BİR HİZMET ANLAYIŞI OLUR.MİLLETDIŞARDA BİZİM SÖZDE KULLANDIĞIMIZ HIZIN 10 KATI HIZDA NETE BAĞLANIYO 5 DE BİR PARA ÖDÜYO AMA GERÇEKTEN BAĞLANIYO NETE . BİZİMKİLER KAĞIT ÜZERİNDE YADA WEB SİTESİNDEKİ REKLAMLARDA; YOK 8 OLMAZ 10 GİBİ HIZLARDAN BAHSEDİYO AMA GERÇEĞİ ŞU ;MAKSAT KOMŞULAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜN.DIŞARDAKİLER VAYBE TR DE  DE BAYA TEKNOLOJİK GELİŞME VAR DESİN.ALT YAPIYA 1 LİRA HARCAMA NERDE ÖYLE HIZLAR. İNANIN BAZAN 20-30 ''BİT'' BAKIN ,''K BİT'' FALAN DEĞİL BİT HA DOWN.HIZINA ULAŞIYORUM BAZANDA SAATLERCE BAĞLANAMIYORUM.NERDE MB FALAN.KENDİMDEN GEÇİP BU HIZIN VERDİĞİ HAZLA KAFAMI DUVARDAN DUVARA VURUYORUM.İŞLETİM SİSTEMİMDENMİ KAYNAKLI DEDİM DEĞİŞTİRDİM NAFİLE,TESİSATI SPLITTERİ DEĞİŞTİRDİM YOK,YAHU OLSA OLSA MODEMDENDİR DEDİM KUZU GİBİ GİTTİM YENİ MODEM ALDIM GİNE HAVAYI ALDIM.2 DEFA SERVİS TALEBİNDE BULUNDUM ARKADAŞLAR GÜNEY AFRİKAYA DÜNYA KUPASINI SEYRETMEYE GİTMİŞLER GELEMEDİLER.KAFASINA GÖRE TAKILIYO BENİM NET.GÜNÜN 2-3 SAATİ NORMALE  YAKIN 20 SAAT BULANA AŞK OLSUN.NEYSE SONUÇ ŞU ABONELİK İPTALİ.DUYURULUR.CryConfusedOuchDeadClapAngryAngryAngry
Yukarı Dön
emekli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı emekli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 22-Ekim-10 Saat 11:05
HERKESE SELAM.TTNETİ DEVAMLI OLARAK EN ÜST KURUMA ŞİKAYET EDERSENİZ.GEREĞİNİ EN KISA ZAMANDA YAPIYORLAR.ŞİKayet yeri bilgi teknolojileri kurumu BURAYA YAPACAĞINIZ ŞİKAYET EN KISA SÜREDE YERİNE GETİRİLİYOR.HAYDİ ŞİMDİ HERKES BURANIN SİTESİNE GİRELİM.TEKTEK ŞİKAYETLERİMİZİ BİLDİRELİM.TTNET E HUKUKİ HAKLARIMIZ OLDUĞUNU UNUTTURMAYALIM.
Yukarı Dön
AlpTuna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı AlpTuna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hız sorunu
    Gönderim Zamanı: 22-Nisan-12 Saat 16:50
o kurum a nasıl ulaşılıyor
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin