D-Smart Kampanyaları


Aylık sadece 49 TL'ye Limitsiz Fiber İnternet, Üstelik aktivasyon ücreti hediye!

D-Smart Net Kampanyası Fiyatları

Abone olduğunuz ayın bedeli hediye! Üstelik şimdi istediğiniz uygun farklı hız ve AKN seçenekleri ile Sınırsız Fiber İnternet Ayda sadece 49 TL!

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi  ve başvuru için tıklayınız.

Hemen Başvuru

 

Diğer D-Smart Kampanyaları:

 

Her Şey Dahil İnternet

Her Şey Dahil Limitsiz İnternet kampanyası ile aylık sadece 67 TL'ye Aile Spor Paketi + Limitsiz Yalın İnternet! Üstelik yalın internet, iç kurulum, aktivasyon ve damga vergisi hediye edilecektir!

Standart İnternet Tarifeleri

D-Smart'ın ADSL hizmeti ile telefon aboneliğiniz olmasına gerek kalmadan interneti kullanmanız mümkün! Üstelik Yalın İnternet aylık sadece 15 TL!

Turkcell Superonline Yalın İnternet Kampanyası

69,90 TL'ye 24 aylık D-Smart Aile Plus paketi hediyeli 8 Mbps'ye kadar limitsiz 50 GB AKK Yalın ADSL Kampanyası !

Cayma Bedeli Kampanyası

Kampanyadan farklı bir TV hizmeti veren firmadan hizmet alan aboneler, bu firmadaki aboneliğini iptal ettirip D-Smart'a geçiş yaptıkları zaman yararlanabilirler. Aboneliğin iptal edilmesi ile oluşan taahhüt bozma/cayma bedelerinin 200 TL'ye kadar olan kısmı D-Smart tarafından karşılanmaktadır.

D-Fix Kampanyası

Modül içerisine yerleştirilen kart ile aylık 19TL'den başlayan fiyatlarla D-Smart dünyasına katılabilirsiniz. Modül girişli televizyonunuza takacağınız D-Fix ile ekstra kablo veya uydu alıcı kullanmanıza gerek kalmaz. Kampanyadan kapsamında 40TL iç kurulum ücreti alınmaktadır. D-Fix'i 24 ay veya 12 ay taahhütle satın alabilirsiniz.

D-Smart Yan Oda Kampanyası

D-Smart'ın başlatmış olduğu Yan Oda Kampanyası kapsamında D-Smart yan oda kampanyası ile evinizdeki ikinci televizyon için D-Smart aylık 19 TL'den başlayan fiyatlarla. Hemde HD kalitesinde. Mevcut paketi olan müşteriler ikinci D-Smart HD üyeliği cihazla birlikte 24 aylık taahhüt tercihleri ile alabilirler.Bu avantajlı kampanyadan paketi olan müşteriler yararlanabilir, ikinci kutuya mevcut paketi ne ise ya aynı paket ya da daha düşük paket alınabilir. Mevcut paketinden daha yüksek bir paket yan oda kampanyası ile alınamaz.

D-Smart Ticari İşletmeler için üyelik Kampanyası

D-Smart'in başlatmış olduğu Ticari İşletmeler için üyelik Kampanyası kapsamında Türkiye’nin yeni Dijital Platformu D-Smart; spor, sinema, belgesel, çocuk, müzik kanallarının yanı sıra ulusal ve yerel televizyon kanallarıyla her yaşatan ve zevkten insana hitap ederek geniş halk kitleleri tarafından beğeniyle izlenmektedir.Bu avantajlı kampanya kapsamında Artık Ticari işletmeler mekânlarını D-Smart ile renklendirebilecek, daha çok müşteriyi ağırlayarak kârlarına kâr katabileceklerdir.D-Smart kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Konu: D-Smart Kampanyaları, D-Smart Değiştir Kampanyası, D-Smart İnternet Kampanyası, D-Smart Smile adsl kampanyasıYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: