TTNET Adsl Kampanyası

Hoşgeldin 9,99 Kampanyası

Hemen TTNET'e gelin, 8 Mbps'ye kadar hızlı, ister kotalı ister limitsiz, size en uygun paketlerden istediğinizi seçin, ilk 3 ay ayda sadece 9,99 TL'ye internette uçmaya başlayın!
Şimdi TTNET'e gelerek Fırsatı Yakala Kampanyası'na katılan herkes hızlı, kesintisiz ve güvenli internet dünyasına 3 ay boyunca çok avantajlı fiyatlarla bağlanıyor. Üstelik ayda 1 TL'den başlayan fiyatlarla modem sahibi de olabileceksiniz. 30 Haziran 2011'e kadar başvurun, sizin de internetiniz TTNET olsun!

Üstelik tüm limitsiz paketlerde TTNET Güvenlik McAfee Antivirus Plus hediye!
TTNET Adsl Kampanyası


 
Adsl TarifeleriNET Paket'lerde abone, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktası olan 25 GB'yi (NETLİMİTSİZ PLUS paketinde 100 GB'yi) aştığında ADSL kullanım hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir.

16 Mbps'ye kadar ADSL2+ paketlerinde abone, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Aylık download (indirme) miktarı, limitli paket için maksimum ücrete (89 TL) ulaşılan nokta, limitsiz paket için 50 GB'yi aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 1 Mbps olarak uygulanacaktır.

Takip eden aya girildiğinde, abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

NET12 paketi yeni müşteri satışına açık olmayıp sadece alt paketlerden bu pakete geçiş yapan mevcut abonelere açıktır. Alt paket ve üst paket tarife ücretine göre değerlendirilmektedir.

*Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Yeni aboneliklerde ilk bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
Taksitli Modem Kampanya Şartları

Kampanyada 24 ay taahhüt vererek kablosuz veya kablolu modemi tablodaki ödeme koşullarına göre alabilirsiniz.

Adsl Modem Fiyatları

Kablosuz:1 port Ethernet ADSL2 + kablosuz modemler:

Airties
Exper
Huawei
Pikatel
TP-LINK
ZTE

Zyxel
Kablolu:1 port ethernet, 1 port USB ADSL2 + destekli kablolu combo modemler:

Airties
Exper
Pikatel

Kampanya yukarıdaki tabloda belirtilen tüm TTNET ADSL tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.